Obserwuj w Google News

Adam Małysz o pierwszej randce z żoną Izą. „Przyjechała wtedy z koleżanką”

2 min. czytania
09.05.2023 11:24
Zareaguj Reakcja

Adam Małysz gościł w „Nie mam pytań”. Podczas niedzielnej audycji w Radiu ZET opowiedział m.in. o początkach znajomości ze swoją żoną Izą. Jak wyglądała ich pierwsza randka? Jeden z najwybitniejszych polskich skoczków narciarskich w historii wrócił myślami do spotkania w dyskotece…

Adam Małysz
fot. Foto Olimpik/Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News, MAREK LASYK/REPORTER/East News

Adam Małysz był gościem audycji Szymona Majewskiego w Radiu ZET. Obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego był jedną z twarzy 10. edycji Wings for Life World Run, podczas której zasiadł za kierownicą i „gonił” uczestników biegu. W „Nie mam pytań” nie zabrakło również o rozmowy o ukochanej żonie.

Adam Małysz w Radiu ZET o Kubackim: Dawid musi ułożyć to tak, by więcej czasu spędzać w domu

Adam Małysz wspomina pierwszą randkę z Izą Małysz

Adam Małysz i jego żona Iza pobrali się w czerwcu 1997 roku. Jak były skoczek narciarski wspomina początki ich znajomości? Okazuje się, że para poznała się jeszcze w szkole. Przyznał jednak, że nie pamięta pierwszej randki ze szczegółami, ale opowiedział o pewnym spotkaniu w dyskotece.

Pamiętam na pewno takie nasze spotkanie po latach, bo znam żonę z podstawówki. Chodziła do klasy niżej. Było to na pewno na dyskotece. Przyjechała wtedy chyba z koleżanką. Jej koleżanka chciała mnie poznać, ale zainteresowałem się akurat moją obecną żoną. I tak się zaczęło.

A spotkałeś potem tamtą koleżankę? – zapytał Szymon Majewski.

– To obecna żona mojego kolegi ze szkoły.

Redakcja poleca

Pełna rozmowa z Adamem Małyszem w „Nie mam pytań” dostępna jest poniżej: