Obserwuj w Google News

Uczestniczka "Magii nagości" nosi na szyi wargi sromowe. "Zrobiłam z nich wisiorek"

2 min. czytania
12.01.2023 17:31
Zareaguj Reakcja

"Magia nagości" to program kontrowersyjny, ale tym razem widzowie byli w prawdziwym szoku. Jedna z uczestniczek zdradziła, że nosi na szyi wisiorek z własnych warg sromowych. To niejedyna rewelacja, jaką się podzieliła. 

Magia Nagości
fot. screen: Player / Magia nagości

" Magia nagości" zagościła w ramówce Zoom TV we wrześniu 2021 roku. Do tej pory mogliśmy obejrzeć trzy sezony kontrowersyjnego programu, w którym uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę, oglądając ich nagie ciała. Zdaniem wielu osób format jest niesmaczny i promuje ocenianie ludzi przez pryzmat wyglądu, a nawet jest katalizatorem body shamingu. Nasza wersja programu wydaje się jednak grzeczna przy swoim pierwowzorze. Dowodem mogą być niezwykłe wyznania uczestniczki brytyjskiej edycji show.

Uczestniczka "Magii nagości" nosi naszyjnik z własnych warg sromowych

Jedną z uczestniczek "Magii nagości" była Tracy, która na długo pozostanie zapamiętana przez widzów. Mama dwójki dzieci otwarcie przyznała, że poszukuje mężczyzny nie tylko zadbanego i miłego. Zależało jej także na tym, by kandydat miał dużego penisa.

- Urodziłam dwoje dzieci, moja pochwa jest jak słoik z dżemem - poinformowała bez cienia wstydu.

O wiele większy szok wywołała historia wisiorka, który nosi Tracy. Okazuje się, że są to fragmenty jej własnych warg sromowych ozdobione brokatem, pomalowane i zatopione w żywicy.

- Zmniejszyłam wargi sromowe, bo uważałam, że są za duże. Teraz są takie, jak trzeba. Po zabiegu stwierdziłam, że nie chcę się ich pozbywać, więc zrobiłam z nich wisiorek - wyjaśniła uczestniczka "Magii nagości".

Redakcja poleca

"Magia nagości" w czołówce najbardziej kontrowersyjnych programów?

Kontrowersje w "Magii nagości" to nic niezwykłego, także w Polska edycja wielokrotnie spotkała się z krytyką. Co więcej, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w 2021 roku nałożyła na Zoom TVN karę w wysokości 20 tysięcy złotych. "Magia nagości" miała złamać zakaz "propagowania postaw i poglądów sprzecznych z moralnością i dobrem społecznym". Kolejną karę, tym razem o połowę niższą, stacja musiała zapłacić rok później.

Czas pokaże, czy po raz kolejny będziemy mogli oglądać roznegliżowanych Polaków. Do tej pory nie potwierdzono 4. sezonu polskiej edycji show.

Magia nagości
fot. screen: Player / Magia nagości