Obserwuj w Google News

Nie żyje 24-letnia gwiazda Instagrama. "Odebrała sobie życie"

1 min. czytania
21.02.2023 20:45
Zareaguj Reakcja

Influencerka Diana Deets, znana w sieci jako Coconut Kitty, zmarła nagle w wieku 24 lat. Policja próbuje ustalić przyczyny śmierci popularnej gwiazdy Instagrama. Bliscy influencerki twierdzą, że popełniła samobójstwo. 

Diana Deets Coconut Kitty
fot. Instagram:@coconutkittywins

Nie żyje Diana Deets "Coconut Kitty", amerykańska influencerka, gwiazda Instagrama i popularna w sieci fotomodelka. O śmierci 24-latki zawiadomili w sieci jej bliscy. Z ich relacji wynika, że kobieta odebrała sobie życie. 

Redakcja poleca

Diana Deets nie żyje. Instagramerka miała 24 lata 

Wiadomość o nagłej śmierci Diany Deets wstrząsnęła jej followersami. Modelkę na Instagramie obserwowało prawie 5,5 mln użytkowników. Instagramerka znana jako Coconut Kitty odeszła niespodziewanie 12 lutego 2023 r.

W ostatnią niedzielę Coconut odebrała sobie życie. Życie nie jest sprawiedliwe. Chcielibyśmy, żebyście poznali ją tak, jak jej przyjaciele i rodzina. Była takim światłem dla tego świata, naprawdę, zawsze promieniała - przekazano w pożegnalnym wpisie. 

Diana Deets prowadziła profil na Instagramie, gdzie zamieszczała zdjęcia z mocno przerobioną twarzą i sylwetką. Chciała w ten sposób upodobnić się do postaci z kreskówek anime. - Udało mi się ukryć swoją tożsamość i nadal zarabiać na mojej sztuce - mówiła 24-latka, która wcześniej próbowała zarabiać na sprzedaży obrazów. Prowadziła także konto na Only Fans.  

Otoczenie twierdzi, że influencerka zmagała się z depresją.