Obserwuj w Google News

Rozpaczliwy apel bliskich Mii Nesti Baki. Ruszyła zbiórka na pogrzeb gwiazdy "AlkoMaster"

2 min. czytania
16.02.2023 10:38
Zareaguj Reakcja

Mia Nesti Baka, uczestniczka "AlkoMaster", zmarła nagle w wieku 24 lat. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy. Środki mają pokryć koszty transportu ciała, obsługę prawną oraz formalności związane z pogrzebem. "Rodzina nie była gotowa na tak duże wydatki". 

Mia Nesti Baka
fot. Instagram:@mianestibakaoficjalnie

Mia Nesti Baka nie żyje. 24-latka była influencerką i popularną użytkowniczką mediów społecznościowych. Brała udział w zawodach "AlkoMaster" - pojedynku na spożywanie alkoholu. 

Przyczyny śmierci Mii Nesti Baki oraz okoliczności zgonu nie zostały do tej pory ujawnione. Do mediów dopływają szczątkowe informacje m.in. za sprawą przyjaciół 24-latki. Z opisu zbiórki założonej w sieci wynika, że Mia Nesti Baka zmarła tragicznie i niespodziewanie daleko od domu. 

Redakcja poleca

Mia Nesti Baka nie żyje. Trwa zbiórka na pomoc rodzinie 24-latki 

Obecnie bliskim Mii potrzebne są środki na przetransportowanie ciała oraz organizację pogrzebu. Koszty mają przekraczać możliwości finansowe rodziny, dlatego przyjaciele zmarłej instagramerki postanowili zebrać pieniądze w sieci. 

- 13 lutego 2023 roku zmarła tragicznie i niespodziewanie nasza koleżanka, siostra i córka Mia Nesti Baka, przeżywszy zaledwie 24 lata. Żyła intensywnie, była szalona, energiczna i nieustraszona. Koszty związane z pogrzebem, transportem ciała i prawnikami są ogromne, gdyż Mia zmarła daleko od domu. Dodatkowo najbliżsi zmuszeni są korzystać z usług prawniczych, by załatwić związane ze śmiercią sprawy. Rodzina nie była gotowa na tak duże wydatki i w chwili obecnej, gdzie największą ich udrękę powinna stanowić sama śmierć Mii, zmuszeni są dodatkowo kłopotać się finansami. Jest to ogromna tragedia dla nas wszystkich. Dlatego prosimy o materialne wsparcie, które pozwoli nam godnie pożegnać koleżankę i odciążyć rodzinę - czytamy w opisie. 

Zbiórka dla rodziny Mii Nesti Baki odbywa się na portalu Zrzutka.pl. Celem jest uzbieranie 8 tys. złotych. 

mia2
fot. Instastory:@_tentative_