Obserwuj w Google News

Zmarła pani Renata z "Kuchennych rewolucji". Pożegnalny post córki wyciska łzy [FOTO]

2 min. czytania
21.02.2023 16:12
Zareaguj Reakcja

Zmarła pani Renata Kowalczyk z Karczmy Obrochtówka w Zakopanem, która brała udział w "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler. Kobieta tańczyła z restauratorką w scenie z czołówki programu. Córka 51-latki pożegnała ją wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych. 

Renata Kowalczyk z "Kuchennych rewolucji" nie żyje
fot. Kuchenne rewolucje TVN/screen, Facebook:@Zuzia Kowalczyk

W poniedziałek 20 lutego do fanów "Kuchennych rewolucji dotarła zasmucająca wiadomość. W wieku 51 lat zmarła Renata Kowalczyk z Karczmy Obrochtówka w Zakopanem, jednego z pierwszych lokali, który odwiedziła w programie Magda Gessler

- Kochani… Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą  Każdy, kto miał okazje poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była. Obrochtówkę, którą każdy z nas zna, stworzyła właśnie ona. Jest nam bardzo ciężko, ale będziemy kontynuować jej spuściznę. To również dzięki wam to miejsce było jej skarbem - przekazała na Facebooku załoga restauracji. 

Zmarłą uczestniczkę pożegnała w sieci także jej córka. 

Redakcja poleca

Kuchenne rewolucje: zmarła pani Renata z Karczmy Obrochtówka w Zakopanem

Widzowie mogli kojarzyć panią Renatę z czołówki "Kuchennych rewolucji", gdzie ubrana w góralski strój tańczyła z Magdą Gessler. Wspaniałą restauratorkę pożegnała na Facebooku jej córka Zuzanna. 

- Mamo, jeszcze tyle szlaków miałyśmy zdobyć - napisała pod zdjęciem pani Renty wędrującej z plecakiem po górskim szlaku. 

W innym poście obiecała zmarłej przedwcześnie matce, że nie zaniedba jej spuścizny. 

Zrobię wszystko, aby to miejsce było nadal takie jak je zostawiłaś - napisała. 

Ostatnie pożegnanie pani Renaty Kowalczyk odbędzie się w najbliższy czwartek 23 lutego w Kaplicy Cmentarnej "Na Pardałówce" w Zakopanem.