Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Edek znalazł partnerkę! Zakochany kuracjusz pochwalił się związkiem

2 min. czytania
08.04.2021 18:49
Zareaguj Reakcja

Edward z "Sanatorium Miłości 3" jest zakochany. Kontrowersyjny kuracjusz, którego odrzuciły wszystkie uczestniczki, znalazł partnerkę i jest szczęśliwie zakochany. Kim jest nowa miłość Edka? 

Edek z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Edward z "Sanatorium Miłości 3" nie jest już sam. Emerytowany policjant z Czernikowa zaskoczył informacją o nowym związku. Po programie poznał pewną kobietę, w której się zakochał i to z wzajemnością! 

Takiego scenariusza chyba nikt się nie spodziewał, bowiem Edek dał się poznać jako apodyktyczny nerwus, lubujący się w jowialnych żartach i mało wysublimowanym podrywie. Żadna kuracjuszka nie chciała mieć z nim do czynienia. Widzowie krytykowali jego maniery i nie wróżyli powodzenia w związkach. Ale jak na ironię, to właśnie Edkowi poszczęściło się w miłości. Obecnie 67-latek jako jedyny uczestnik trzeciej edycji może poszczycić się sukcesem w sprawach sercowych. 

Redakcja poleca

Sanatorium Miłości 3: Edward znalazł partnerkę. Kim jest jego ukochana? 

Edek ma za sobą małżeństwo, z którego narodziły się dwie córki. Jak wyznał w programie, związek rozpadł się przez żonę, która opuściła go po 26 latach. Senior długo nie chciał zdradzić, co było przyczyną odejścia małżonki, aż w końcu otworzył się w rozmowie w cztery oczy z Martą Manowską.

Sanatorium Miłości: Edward o byłej żonie. W końcu wyznał, dlaczego od niego odeszła

Późniejsze relacje z kobietami również nie należały do udanych. W końcu, po udziale w "Sanatorium Miłości", do Edwarda uśmiechnęło się szczęście. Senior zdradził w specjalnym odcinku "Familiady", że nie jest już samotny.

Po programie poznałem fajnego kociaka - powiedział Strasburgerowi. 

Szczegółami nowej relacji kuracjusz podzielił się w wywiadzie. Nowa partnerka Edka ma na imię Hanna i pochodzi z Bydgoszczy. Poznali się przez internet. Podobno przypadli sobie do gustu niemal od razu i często spędzają wspólnie weekendy. Były kuracjusz nie chce za wiele ujawniać, żeby nie zapeszyć, ale podkreśla, że wreszcie jest szczęśliwy. 

W końcu i do mnie z wiosną zawitało uczucie. Kocham i jestem kochany - zapewnił Edek w rozmowie z "Rewią". 

Przypomnijmy, że niedawno miłość odnalazł także Józef z "Rolnik szuka żony 7". Rolnik, podobnie jak Edek, wzbudzał oburzenie swoim zachowaniem i odstraszał kandydatki, ale na portalu randkowym udało mu się poznać wymarzoną kobietę, dla której przeprowadził się za wschodnią granicę.