Zamknij

Kożuchowska świętuje rocznicę śmierci Hanki Mostowiak. Fani złożyli kondolencje

14.11.2022 13:30

Małgorzata Kożuchowska podziękowała fanom za pamięć i wspomniała tragiczną śmierć Hanki Mostowiak w kartonach. Niestety część fanów byłej gwiazdy „M jak miłość” miała pójść we wspominkach o krok dalej i „uśmiercić” samą aktorkę. Jak zareagowała Kożuchowska?

kożuchowska-swietuje-rocznice-smierci-hanki-mostowiak
fot. TVP/East News, TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska lata temu wcielała się w uwielbianą przez widzów postać Hanki Mostowiak. Kiedy aktorka zdecydowała się odejść z serialu „M jak miłość”, bohaterka została uśmiercona i zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, uderzając w kartony leżące przy drodze. Od tego czasu fani świętują kolejne rocznice śmierci Hanki, przypominając aktorce o istotnej dla nich dacie. Niestety okazuje się, że część widzów wciąż nie potrafi odróżnić telewizyjnej fikcji od rzeczywistości. Fani „M jak miłość” mieli, zamiast śmierci Hanki, uczcić pamięć samej Kożuchowskiej. Jak skomentowała to aktorka?

Małgorzata Kożuchowska „uśmiercona” przez widzów „M jak miłość”. Rocznica śmierci Hanki Mostowiak

Gwiazda opublikowała na Instagramie post i opisała wakacje, które spędziła razem z synem poza granicami Polski. Nieoczekiwanie napomknęła o śmierci uwielbianej przez widzów postaci.

Widziałam, że świętowaliście rocznicę śmierci Hanki Mostowiak, a co niektórzy nawet moją… No cóż… Jeszcze nie teraz. Jak widzicie trzymam się całkiem nieźle

- napisała pod zdjęciem rozbawiona całą sytuacją aktorka.

Kożuchowska nieco spóźniła się z celebracją ważnego dla widzów „M jak miłość” dnia. Z pewnością data niezwykle istotnej rocznicy śmierci Hanki umknęła jej z powodu radosnych chwil spędzonych z synem. Małgorzata jak zwykle mogła jednak liczyć na fanów, którzy pod opublikowanym tydzień temu zdjęciem złożyli liczne kondolencje.

- Czy Pani pamięta, że dziś 11. rocznica tragicznego wypadku w kartonach?

- To dziś, 11. rocznica tragicznej śmierci Hanki w kartonach… Spoczywaj w pokoju [*].

- Dzisiaj stała się tragedia. Pamiętamy - pisali rozżaleni telewidzowie.

Małgorzata Kożuchowska z humorem podchodzi do silnego zaangażowania fanów w dramatyczną historię bohaterki. Kilka lat temu zdradziła w programie Kuby Wojewódzkiego, jak powstał pomysł na „dramatyczną” scenę serialu.