Obserwuj w Google News

ZET Akustycznie z Beatą Kozidrak już 26 maja po 13:00. Specjalny koncert na Dzień Matki

1 min. czytania
24.05.2023 10:59
Zareaguj Reakcja

Takiego ZET Akustycznie jeszcze nie było. Już w najbliższy piątek po godz. 13:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert Beaty Kozidrak, która specjalnie dla wszystkich mam, kobiet i fanów muzyki zaprezentuje swoje największe przeboje. Nie możecie tego przegapić!

Beata Kozidrak ZET Akustycznie
fot. Radio ZET

Dzień Mamy w Radiu ZET będzie naprawdę wyjątkowy. Razem z Beatą Kozidrak przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę, której długo nie zapomnicie. Specjalnie dla Was legenda polskiej muzyki zaśpiewa swoje hity w zaskakujących aranżacjach.

Redakcja poleca

ZET Akustycznie z Beatą Kozidrak 26 maja. Specjalny koncert na Dzień Matki

ZET Akustycznie to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek.

W tym roku Dzień Mamy postanowiliśmy świętować jeszcze bardziej wyjątkowo. Nie ma nic lepszego niż muzyczny prezent dla słuchaczy Radia ZET. Już 26 maja na na naszej antenie usłyszycie specjalną odsłonę ZET Akustycznie z Beatą Kozidrak.

Jakie przeboje zaśpiewa ikona polskiej muzyki? Włącz Radio ZET w piątek po godz. 13:00 i przeżyj niesamowitą muzyczną przygodę.

Kochane Mamy! Mamy dla Was coś wyjątkowego. Z okazji Waszego święta już w piątek specjalna sesja ZET Akustycznie z moimi przebojami w prezencie dla Was. Ode mnie i od Radia ZET. Świętujcie razem z nami. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze – mówi Beata Kozidrak.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE