Obserwuj w Google News

Wiktor Dyduła w bardzo szczerym wyznaniu. "Cieszę się, że ich mam"

2 min. czytania
30.12.2022 09:39

Wiktor Dyduła odwiedził Radio ZET w związku z premierą nowego singla „Pal Licho!”. Wokalista opowiedział o piosence i nadchodzącym debiutanckim albumie. Nie zabrakło jednak także innych tematów. W rozmowie z Magdą Barczyk artysta zwrócił również uwagę na kwestię dbania o zdrowie psychiczne i wsparcia ze strony rodziny. "Cieszę się, że ich mam" – wyznał szczerze Wiktor.

Wiktor Dyduła Radio ZET
fot. Radio ZET

Wiktor Dyduła nie zwalnia tempa. Do sieci trafił najnowszy singiel młodego wokalisty zatytułowany „Pal Licho!”, który jest kolejną zapowiedzią pierwszej płyty. W trakcie wizyty w Radiu ZET piosenkarz zdradził, kiedy ukaże się jego debiutancki album. Nie zabrakło jednak także innych tematów.

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła w Radiu ZET o rodzinie i zdrowiu psychicznym

Wiktor Dyduła już w trakcie programu „The Voice of Poland” przyznawał, że rodzina jest dla niego niezwykle ważna. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. W rozmowie z Magdą Barczyk artysta wspomniał o najbliższych, którzy wspierają go od samego początku kariery.

Ruszamy z nowym cyklem w Radiu ZET. "ABC-Zet" z Wiktorem Dydułą to hit! [WIDEO]

Najbardziej buduje mnie rodzina. Zawsze mogę liczyć na bliskich. Wspierają mnie. W gorszych chwilach mogę się do nich odezwać i wiedzą, co powiedzieć, żeby było mi lepiej. Cieszę się, że ich wszystkich mam.

Gość Radia ZET nawiązał również do niezwykle ważnego tematu dbania o zdrowie psychiczne. Jak sam dodał, warto poruszać tę kwestię i rozmawiać o niej. I tego właśnie Wiktor Dyduła życzy sobie na nowy rok.

Życzę sobie pędu i jak najmniej dołów, bo mam ich czasem dość dużo. Wiem, że powinno się o tym dużo rozmawiać. Warto jednak czasami znaleźć chwilę, aby porozmawiać o cięższych chwilach z osobami, na które można liczyć lub z kimś, kto się na tym zna, czyli terapeutą czy psychologiem. Nie miałem jeszcze okazji, bo nie mam czasu, ale w przyszłym roku zrobię to od razu.

Redakcja poleca

Pełna rozmowa Magdy Barczyk z Wiktorem Dydułą dostępna jest poniżej: