Obserwuj w Google News

Kolejny koncert Taylor Swift w Polsce! Wystąpi aż trzykrotnie na PGE Narodowym w Warszawie

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
05.07.2023 17:04
Zareaguj Reakcja

Nie jeden, nie dwa, a trzy koncerty Taylor Swift w Polsce. W związku z dużym zainteresowaniem amerykańska piosenkarka ogłosiła właśnie trzeci koncert w naszym kraju. Gwiazda wystąpi 1, 2 i 3 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. Na koncerty Taylor Swift w Polsce zapraszają Radio ZET i Alter Art.

Taylor Swift Warszawa koncert
fot. mat. prasowe

Taylor Swift z trzecim koncertem w Polsce! Autorka wielu przebojów i jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie wystąpi aż trzykrotnie w Warszawie w 2024 roku w ramach bijącej rekordy popularności trasy koncertowej „The Eras Tour”.

Redakcja poleca
Taylor Swift Ed Sheeran
Taylor Swift

Taylor Swift w Polsce 2024. Trzeci koncert w Warszawie - PGE Narodowy [DATA, BILETY]

W związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy ogłosili właśnie kolejny koncert Taylor Swift w Warszawie, który odbędzie się 1 sierpnia 2024 roku. Artystka wystąpi na PGE Narodowym także 2 i 3 sierpnia. Gościem specjalnym podczas wszystkich koncertów będzie zespół Paramore.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 12 lipca o godz. 12:00. Przypomnijmy, że aby uzyskać dostęp do sprzedaży, należało się wcześniej zarejestrować. Rejestracja zakończyła się w piątek, 23 czerwca.

Organizująca koncert agencja Alter Art informuje, że rejestracja nie gwarantuje dostępu do sprzedaży biletów, ani ich zakupu. Niektóre zarejestrowane osoby mogą nie zostać pozytywnie zweryfikowane i nie otrzymają dostępu do sprzedaży. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i dostępności miejsc.

Warto się zmieniać, czyli wszystkie ery Taylor Swift. Koncert w Warszawie będzie naprawdę wyjątkowy

Mikołaj Ziółkowski w Radiu ZET o koncertach Taylor Swift w Warszawie

Mikołaj Ziółkowski gościł w Radiu ZET, gdzie opowiedział o koncertach Taylor Swift w Polsce. Szef agencji Alter Art nie ukrywa, że występ Amerykanki w Warszawie będzie naprawdę wyjątkowy. Trasa „The Eras Tour” jest najbardziej dochodowym tournée w historii USA, a już wkrótce najprawdopodobniej także na świecie.

– Absolutnie wyjątkowe wydarzenie. To nie jest kolejna trasa. To coś na pograniczu popkulturowego fenomenu i zjawiska społecznego. Wiemy, co się dzieje w USA. Wiemy jak wyglądało wprowadzenie biletów do sprzedaży. Ocenia się, że Taylor mogłaby sprzedać około 200 stadionów na tej trasie, a były 52 koncerty. 14 milionów osób próbowało kupić bilety w Stanach Zjednoczonych. (…) To niesamowity koncert. Pokazujący 10 albumów Taylor Swift, przejście przez poszczególne etapy jej kariery. Taylor gra 3 godziny i 15 minut, co jest absolutnie wyjątkowe. Prezentowane są 44 utwory.