Obserwuj w Google News

Taylor Swift po raz pierwszy w Polsce! Wielka gwiazda wystąpi w Warszawie

Artykuł promocyjny
3 min. czytania
20.06.2023 18:05
Zareaguj Reakcja

Taylor Swift wystąpi w Warszawie. Już 2 sierpnia 2024 roku jedna z najważniejszych gwiazd współczesnej muzyki zagra swój pierwszy koncert w Polsce w sierpniu 2024 roku. Wokalistka pojawi się w naszym kraju z bijącą rekordy popularności trasą koncertową „The Eras Tour”, podczas której prezentuje utwory ze wszystkich swoich albumów. Na koncert Taylor Swift w Polsce zaprasza Radio ZET i Alter Art.

Taylor Swift Warszawa 2024
fot. mat. prasowe

Taylor Swift z koncertem w Polsce! Amerykańska piosenkarka to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, której każdy album wywołuje ogromne poruszenie wśród słuchaczy, o czym świadczą wielomilionowe odtworzenia w serwisach streamingowych i wielkie przeboje, m.in. „Shake It Off”, „I Knew You Were Trouble”, „Love Story”, „Anti-Hero” czy „Blank Space”. Te i inne hity już wkrótce artystka po raz pierwszy zaprezentuje polskiej publiczności.

Warto się zmieniać, czyli wszystkie ery Taylor Swift. Koncert w Warszawie będzie naprawdę wyjątkowy

Taylor Swift w Polsce 2024. Koncert Warszawa - PGE Narodowy [DATA, BILETY]

Taylor Swift wystąpi 2 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 12 lipca o godz. 12:00.

Ważna informacja: aby uzyskać dostęp do sprzedaży biletów na koncert Taylor Swift w Polsce, należy się wcześniej zarejestrować na tej stronie internetowej. Rejestracja będzie otwarta do piątku, 23 czerwca 2023 roku do godz. 23:59.

Redakcja poleca
Taylor Swift Ed Sheeran
Taylor Swift

Rejestracja do wzięcia udziału w sprzedaży pomaga fanom w zdobyciu biletów na koncert. Proces ten eliminuje wielokrotne rejestracje i uniemożliwia botom dostęp do sprzedaży, by negatywnie zweryfikować osoby, które prowadziłyby nieautoryzowaną sprzedaż biletów.

Organizująca koncert agencja Alter Art informuje, że rejestracja nie gwarantuje dostępu do sprzedaży biletów, ani ich zakupu. Niektóre zarejestrowane osoby mogą nie zostać pozytywnie zweryfikowane i nie otrzymają dostępu do sprzedaży. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i dostępności miejsc.

Jak dokładnie działa rejestracja?

Etap 1: Rejestracja. Wypełnij formularz i zaakceptuj regulamin akcji. Wystarczy, że zarejestrujesz się raz.

Etap 2: Uwierzytelnienie. Po wypełnieniu formularza otrzymasz od eBiletu wiadomość z linkiem uwierzytelniającym Twoją rejestrację. Kliknij w link, aby potwierdzić swoje dane i zakończyć proces rejestracji.

Etap 3: Weryfikacja. Tylko pozytywnie zweryfikowani fani otrzymają dostęp do sprzedaży biletów. Weryfikacja daje fanom dodatkową ochronę przed botami i wielokrotnymi rejestracjami. Pamiętaj, że dostęp do sprzedaży nie jest gwarancją zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i w miarę dostępności miejsc.

Etap 4: Aktualizacja statusu Twojej rejestracji. Wszystkie zarejestrowane osoby 5 lipca br. otrzymają e-mail. Jeśli zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i dodatkowymi informacjami. Dzień przed sprzedażą otrzymasz e-mail ze specjalnym linkiem do sprzedaży i Twój unikalny kod. Pamiętaj, że dostęp do sprzedaży nie jest gwarancją zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i w miarę dostępności miejsc. Jeśli nie zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz e-mail z wyjaśnieniem.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są tutaj.

Mikołaj Ziółkowski w Radiu ZET. Szef Alter Art o koncercie Taylor Swift w Warszawie

Mikołaj Ziółkowski gościł w Radiu ZET, gdzie opowiedział o ogłoszonym właśnie koncercie Taylor Swift w Polsce. Szef agencji Alter Art nie ukrywa, że występ Amerykanki w Warszawie będzie naprawdę wyjątkowy. Trasa „The Eras Tour” jest najbardziej dochodowym tournée w historii USA, a już wkrótce najprawdopodobniej także na świecie.

Absolutnie wyjątkowe wydarzenie. To nie jest kolejna trasa. To coś na pograniczu popkulturowego fenomenu i zjawiska społecznego. Wiemy, co się dzieje w USA. Wiemy jak wyglądało wprowadzenie biletów do sprzedaży. Ocenia się, że Taylor mogłaby sprzedać około 200 stadionów na tej trasie, a były 52 koncerty. 14 milionów osób próbowało kupić bilety w Stanach Zjednoczonych. (…) To niesamowity koncert. Pokazujący 10 albumów Taylor Swift, przejście przez poszczególne etapy jej kariery. Taylor gra 3 godziny i 15 minut, co jest absolutnie wyjątkowe. Prezentowane są 44 utwory.