Obserwuj w Google News

Smolasty & Doda, Oskar Cyms, Jason Derulo. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

2 min. czytania
22.08.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Smolastego i Dody, Oskara Cymsa, a także Jasona Derulo, który sięgnął po klasyk Dido. Nie możesz ich przegapić!

Doda Smolasty
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Smolasty & Doda, Oskar Cyms, Jason Derulo & Dido

Smolasty & Doda – „Nim zajdzie słońce”

"Nim Zajdzie Słońce" to obecnie jeden z najpopularniejszych utworów w polskim internecie. W ciągu zaledwie kilkunastu dni od premiery oficjalny teledysk obejrzano ponad 13 milionów razy.

Jak czytamy w opisie wspólnego utworu Smolastego i Dody, jest to „prawdziwa epicka ballada o miłości, tak silnej, że przetrwa nawet koniec świata”.

Oglądaj

Jason Derulo & Dido – „When Love Sucks”

„When Love Sucks” to klubowo-popowy numer Jasona Derulo i Dido. Za produkcję piosenki odpowiada Pink Slip (One OK Rock, Royal & The Serpent), a sam utwór zawiera cytat z przeboju Dido. Sample hitu "Thank You" z 1999 roku wcześniej wykorzystał Eminem w swoim klasyku "Stan".

Oglądaj

Oskar Cyms – „Na niebie”

„Na niebie” to utwór, który przywołuje letnie dni wypełnione miłosnymi historiami. W swoim najnowszym singlu Oskar Cyms opowiada o „chwilach miłosnych uniesień, o momentach w których każdy z nas chciałby, aby trwały wiecznie”.

– Niezależnie od tego co jest dookoła nas nie ograniczajmy swoich uczuć - życie przemija zbyt szybko, aby nie korzystać z uroków otaczającego nas świata – mówi wokalista.

Oglądaj

Nie przegap