Obserwuj w Google News

Jakie nastroje przed meczem z Arabią Saudyjską? Ekipa Radia ZET pyta polskich kibiców w Katarze

2 min. czytania
25.11.2022 13:28
Zareaguj Reakcja

Mecz Polska – Arabia Saudyjska już w sobotę o godz. 14:00. Czy nasza reprezentacja wygra i będzie liczyć się w walce o awans do fazy pucharowej mundialu? Przekonamy się wkrótce. Jakie nastroje panują wśród polskich kibiców w Katarze? Pytają o to reporterzy Radia ZET.

Radio ZET mundial Katar
fot. Radio ZET

Mundial w Katarze trwa. Przed nami kolejny mecz Polaków. Tym razem nasza reprezentacja zmierzy się z Arabią Saudyjską, która sprawiła ogromną niespodziankę i pokonała Argentynę. Na miejscu obecni są reporterzy Radia ZET.

SŁUCHAJ RELACJI Z KATARU W RADIU ZET

Radio ZET na mundialu w Katarze. Polscy kibice przed meczem z Arabią Saudyjską

Ekipa Radia ZET była obecna na czwartkowym treningu Biało-Czerwonych w Katarze. Przygotowania do spotkania z Saudyjczykami obserwowali również polscy kibice.

Krzysztof Wilanowski miał okazję porozmawiać z Polakami. Czy ich zdaniem reprezentacja Polski ma szansę na pierwsze zwycięstwo na mundialu?

Ekipa Radia ZET w Katarze. Tak wygląda mundial od kuchni [ZDJĘCIA]

– Wszyscy trzymamy mocno kciuki. W rozmowach wychodzi nam, że dwa kolejne mecze to dwa zwycięstwa i komplet sześciu punktów.

– Właśnie z tym optymizmem jedziemy na następne mecze, które pozwolą przejść nam do następnej rundy.

Co ciekawe, trening Roberta Lewandowskiego i pozostałych piłkarzy oglądali również najmłodsi kibicie mieszkający na co dzień w Dausze. To uczniowie Szkoły Polskiej w Katarze im. Witolda Pileckiego, która powstała 9 lat temu.

Nie wiem, czy uda się wygrać. Ostatnio Arabia wygrała z Argentyną. Będzie ciekawie – powiedział jeden z młodych fanów reprezentacji Polski.

Posłuchaj relacji Mikołaja Kruka ze spotkania z kibicami w Katarze:

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE