Obserwuj w Google News

Pink znów podbije listy przebojów? Premiera „TRUSTFALL” w Radiu ZET w piątek po 20:00

1 min. czytania
10.03.2023 13:46
Zareaguj Reakcja

Pink powróciła z nowym albumem „TRUSTFALL”, który promował przebój „Never Gonna Not Dance Again”. Teraz pora na kolejny singiel, czyli utwór tytułowy. Premiera piosenki w piątek po godz. 20:00 w „Plus/Minus Liście Radia ZET”.

Pink
fot. mat. prasowe

Pink dobrze wie, jak stworzyć dobry przebojów. Amerykańska gwiazda ma ich mnóstwo na swoim koncie, m.in. "Just Give Me a Reason", "What About Us", "Try", "Just Like a Pill" czy najnowszy "Never Gonna Not Dance Again". 17 lutego artystka zaprezentowała nową płytę „TRUSTFALL”.

Redakcja poleca

Pink i nowy singiel „TRUSTFALL”. Premiera w Radiu ZET

„TRUSTFALL” to nie tylko tytuł nowego albumu Pink, ale także jej najnowszego singla stworzonego przez nominowanego do nagrody Grammy FREDa oraz Johnny’ego McDaida. Jak zdradza piosenkarka, utwór jest zachętą, by mimo lęku zaufać nieznanemu.

Pink nie ukrywa, że tegoroczny krążek może być albumem, z którego jest najbardziej dumna w swojej dotychczasowej karierze. Płyta jest opowieścią o niepewności, wolności i odpuszczaniu.

Załóż najwygodniejsze dresy, zaplanuj godzinę self-care i włącz pierwszy utwór. Potrzebujesz jednak dwóch składników: chusteczek i butów do tańca – mówi wokalistka.

Amerykanka pracowała nad płytą z najpopularniejszymi producentami, m.in. Maxem Martinem, Shellbackiem i Gregiem Kurstinem. Nie zabrakło również wyjątkowych duetów – Pink nagrała utwory z Chrisem Stapletonem, The Lumineers i First Aid Kit.