Obserwuj w Google News

Gorące nowości w Radiu ZET: Niall Horan, Sigala & MNEK i Latto & LU KALA

3 min. czytania
10.03.2023 10:12
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy muzyczne nowości od dobrze znanego fanom One Direction, Nialla Horana, popularnej amerykańskiej raperki Latto oraz brytyjskiego producenta i DJ-a Sigali, który już w najbliższą sobotę po 21:00 zaprezentuje w Radiu ZET swój ekskluzywny DJ set.

Niall Horan
fot. mat. prasowe

Niall Horan – „Heaven”

„Heaven” to efekt współpracy Nialla Horana z Johnem Ryanem, Joelem Little i Tobiasem Jesso Jr. Ten ostatni pomógł stworzyć m.in. przeboje Adele, Ellie Goulding, Shawna Mendesa, Pink czy Florence and the Machine.

W ciągu wszystkich tych lat nauczyłem się, że społeczeństwo uwielbia wywierać na nas presję, abyśmy osiągnęli określone cele w konkretnym wieku - bez względu na to, czy chodzi o ślub, czy cokolwiek innego, co tak naprawdę powinno opierać się na naszym instynkcie. Wciąż dorastam i próbuję odrzucać te oczekiwania, po prostu podążając za głosem serca. Refren tej piosenki opowiada o tym, że moje obecne życie jest niesamowite. Szaleństwem byłoby więc poddać się presji z zewnątrz i to zrujnować – mówi irlandzki wokalista o nowym singlu i dodaje: "Ludzie sami sobie narzucają presję, by odhaczyć poszczególne punkty we „właściwym” wieku – wziąć ślub, kupić dom, spłodzić potomstwo. Ale mnie nigdy nie przekonywało takie podejście, dlatego chciałem zaśpiewać, dlaczego powinniśmy po prostu skupić się na tym, by cieszyć się z życia i robić to, co uważamy za właściwe, zamiast nieustannie martwić się, czy wypełniamy pulę abstrakcyjnych oczekiwań".

Utwór zapowiada trzeci album Horana zatytułowany „The Show”, którego premierę zaplanowano na 9 czerwca.

Sigala & MNEK – „Radio”

Sigala to jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów ostatnich lat. Brytyjczyk wydaje przebój za przebojem. Pora na kolejny hit, czyli „Radio” z gościnnym udziałem MNEK. Utwór promuje drugi pełnometrażowy album Sigali „Every Cloud”, który ukazał się na początku marca.

Śledziłem jego karierę od pierwszego dnia, jeszcze kiedy byłem studentem. Marzyłem o tej współpracy, odkąd sięgam pamięcią – mówi Sigala o MNEK i dodaje: „W mgnieniu oka napisał na telefonie tekst, a chwilę później był już przy mikrofonie. Dosłownie 20 minut zajęło mu napisanie prawie całej piosenki - swój wokal zaśpiewał w dwóch ujęciach! To było niesamowite. Szczerze, byłem zachwycony. Byłem w jednym pomieszczeniu z prawdziwym geniuszem”.

Jak przyznaje Sigala, „Radio” nawiązuje do brzmienia początków lat 2000. i 90., a nawet do czasów disco.

Już w sobotę, 11 marca po godz. 21:00 w trakcie audycji „ZET Dance” Sigala zagra ekskluzywny DJ set dla naszych słuchaczy. Nie zabraknie na pewno jego największych hitów, m.in. „Came Here for Love”, „Sweet Lovin’” czy „Melody”.

Latto & LU KALA – „Lottery”

Latto to 24-letnia amerykańska raperka, która może pochwalić się już dwiema nominacjami do prestiżowej nagrody Grammy. Artystka ma już ponad miliard streamów na koncie, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gwiazd ostatnich lat. Dzięki przebojowi „Big Energy” przeszła do historii jako pierwsza raperka, której udało się znaleźć na 1. miejscu w Pop, Rhythm i Urban Radio z tym samym singlem.

Piosenka „Lottery” to początek nowego rozdziału w karierze Latto. W utworze pojawia się piosenkarka LU KALA, która pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Gdy miała zaledwie trzy lata, jej rodzina wyemigrowała do Kanady. Artystka zasłynęła już z pisania popowych hitów także dla innych gwiazd, w tym m.in. Jennifer Hudson.