Obserwuj w Google News

Pink i Bebe Rexha podbiją listy przebojów? Gorące nowości w Radiu ZET

1 min. czytania
11.04.2023 14:39
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy najgorętsze muzyczne nowości. Pink pochwaliła się kolejnym singlem promującym najnowszą płytę „TRUSTFALL”, a Bebe Rexha zaprasza fanów do świata popowych brzmień lat siedemdziesiątych. 

Pink
fot. mat. prasowe

Pink – „TRUSTFALL”

„TRUSTFALL” to nie tylko tytuł nowego albumu Pink, ale także jej najnowszego singla stworzonego przez nominowanego do nagrody Grammy FREDa oraz Johnny’ego McDaida. Jak zdradza piosenkarka, utwór jest zachętą, by mimo lęku zaufać nieznanemu.

Miley Cyrus zaprasza na parkiet z niegrzecznym "River". "To sprośna piosenka"

Pink nie ukrywa też, że tegoroczny krążek może być albumem, z którego jest najbardziej dumna w swojej dotychczasowej karierze. Płyta jest opowieścią o niepewności, wolności i odpuszczaniu.

Załóż najwygodniejsze dresy, zaplanuj godzinę self-care i włącz pierwszy utwór. Potrzebujesz jednak dwóch składników: chusteczek i butów do tańca – mówi wokalistka.

Bebe Rexha – „Heart Wants What It Wants”

Bebe Rexha otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Piosenkarka zaprezentowała zupełnie nowy singiel „Heart Wants What It Wants”, który zwiastuje jej trzecią płytą. W nowym utworze postanowiła nawiązać do popowych brzmień lat siedemdziesiątych.

Joel Corry w Radiu ZET. Wkrótce wyda utwór z wielką gwiazdą: „Stworzyliśmy hit!”

 Piosenka opowiada o momencie w związku, kiedy odkochujesz się w swoim partnerze. Hymn o tym, czego chcemy i nie przepraszaniu za to. (…) To utwór, która zaprasza do tańca. W świecie po pandemii, kiedy smutne piosenki należą do przeszłości, chcę, aby wszyscy po prostu dobrze się bawili.