Obserwuj w Google News

Miley Cyrus zaprasza na parkiet z niegrzecznym "River". "To sprośna piosenka"

2 min. czytania
11.04.2023 15:23
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus zachwyciła słuchaczy Radia ZET hitem „Flowers”. Teraz pora na kolejny singiel, który już wkrótce może podbić taneczne parkiety. Jak przyznaje sama piosenkarka, utwór „River” jest bardzo… niegrzeczny. Premiera piosenki już we wtorek po 20:00 na antenie Radia ZET.

Miley Cyrus
fot. mat. prasowe

Miley Cyrus odniosła niesamowity sukces z piosenką „Flowers”, która podbiła wiele rekordów i stała się jednym z największych przebojów w dotychczasowej karierze artystki. Świetne recenzje zbiera również jej ósmy album studyjny „Endless Summer Vacation”. Płyta to list miłosny wokalistki do Los Angeles podzielony na dwie części - poranną (AM) i wieczorną (FM). Każda jest inna, co słychać również w brzmieniu. Wraz z nowym singlem „River” Miley Cyrus zaprasza słuchaczy na parkiet.

Redakcja poleca

Miley Cyrus i nowy singiel „River”. To sprośna i niegrzeczna piosenka

Łączący w sobie muzykę taneczną i synth-pop utwór „River” to kolejna propozycja Miley Cyrus z najnowszego albumu. Tym razem gwiazda nie chce już nawiązywać do związku z byłym mężem i aktorem Liamem Hemsworthem. Woli wybrać się na imprezę z przyjaciółmi i po prostu dobrze się bawić.

Piosenkarka zdradziła, co było inspiracją do powstania utworu. Jak sama przyznaje, „River” to niezwykle sprośna piosenka.

Pink i Bebe Rexha podbiją listy przebojów? Gorące nowości w Radiu ZET

 To był czas, kiedy działo się bardzo dużo w moim życiu emocjonalnym i prywatnym. Razem z moimi przyjaciółmi zorganizowaliśmy imprezę. Zasada była jedna: każda dziewczyna przyprowadza swojego najlepszego przyjaciela geja albo nie wchodzi. Słuchaliśmy Diany Ross, Whitney, Lindsay, Paris, Birtney. Wszystkich legend – mówi artystka w dokumencie Disney+ "Miley Cyrus: Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)", dodając, że początkowo utwór był bardzo smutny, ale dzięki wspomnianemu doświadczeniu stał się kawałkiem o „deszczu miłości”.

Miley Cyrus stwierdza, że od czasu do czasu każdemu z nas przyda się dobra taneczna piosenka: „Czasami po prostu potrzebujemy tanecznego hiciora. To kur***** sprośny numer. Jest niegrzeczny”.