Obserwuj w Google News

Serial Radia ZET w formie książki. "Niech to usłyszą" już w sprzedaży!

2 min. czytania
23.11.2022 11:00
Zareaguj Reakcja

„Niech to usłyszą” to hitowy serial Radia ZET, który podbił serca słuchaczy. 23 listopada do sklepów trafiła książka stworzona na kanwie naszej kryminalnej produkcji. Jej autorami są mistrzowie kryminału, czyli Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek.

Niech to usłyszą książka
fot. mat. prasowe

Niech to usłyszą to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek. Wyreżyserowana przez Krzysztofa Czeczota produkcja liczy 40 odcinków, a cała akcja serialu kręci się wokół porwania słynnej polskiej piosenkarki – Maggie.

POSŁUCHAJ WSZYSTKICH ODCINKÓW "NIECH TO USŁYSZĄ"

Książka "Niech to usłyszą" już w sprzedaży

23 listopada do sklepów trafiła wspólna książka Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka "Niech to usłyszą", która powstała na kanwie serialu kryminalnego emitowanego w Radiu ZET.  Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. i jest dostępna do kupienia w Empiku

Mateusz Damięcki wcale nie zagrał w „Niech to usłyszą”?! „To może była moja siostra” [WIDEO]

W czasie sesji nagraniowej Maggie, sławna piosenkarka, zostaje uprowadzona przez zamaskowanego napastnika. Nieoczekiwanie udaje jej się dodzwonić do jednej ze stacji radiowych. Przerażona kobieta domaga się wpuszczenia na antenę – jeśli to nie nastąpi, zostanie zabita. Brutalny porywacz stawia kolejne warunki: jeśli Maggie ma przeżyć, cała Polska musi wysłuchać kolejnych fragmentów jego historii. Będzie dzwonił codziennie… Zagadkę chcą rozwikłać Edyta, reporterka rozgłośni, oraz Artur, autor kryminałów i podkaster. Komu można zaufać, a kto okaże się zdrajcą? Czy świat usłyszy opowieść tajemniczego mężczyzny w masce? - brzmi opis wydawnictwa.

Serial „Niech to usłyszą” był emitowany na antenie Radia ZET od września do listopada. Wszystkie odcinki są dostępne na rozrywka.radiozet.pl/Niech-to-uslysza oraz na platformie Empik Go, gdzie produkcja zajęła 1. miejsce w październikowym rankingu najpopularniejszych audiobooków w serwisie.

Niech to usłyszą książka
fot. mat. prasowe