Obserwuj w Google News

Maria Pakulnis 19 marca w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań” po godz. 17:00

1 min. czytania
17.03.2023 12:37
Zareaguj Reakcja

Maria Pakulnis pojawi się w „Nie mam pytań”. Slynna polska aktorka opowie naszym słuchaczom m.in. o roli w głośnym filmie "Johnny". Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 19 marca po godz. 17:00. 

Maria Pakulnis
fot. Pawel Wodzynski/East News

Maria Pakulnis 19 marca w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Maria Pakulnis ma na swoim koncie mnóstwo świetnych ról w produkcjach teatralnych i filmowych. Ostatnio widzowie mogli oglądać ją w głośnym filmie "Johnny", który przybliżył historię niezwykłej przyjaźni księdza Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego. Za rolę Hanny aktorka została nagrodzona prestiżowym Orłem za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą.

Gościni "Nie mam pytań" opowie nie tylko o produkcji z Dawidem Ogrodnikiem i Piotrem Trojanem, ale także wróci myślami do swoich pozostałych słynnych ról, m.in. w "Ekstradycji", kultowym polskim serialu lat dziewięćdziesiątych.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Marią Pakulnis w niedzielę, 19 marca w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Darii Ładochy: