Obserwuj w Google News

Maria i Jan Peszkowie szczerze w Radiu ZET. "U nas w domu egzystuje się na golasa"

2 min. czytania
14.11.2022 15:13
Zareaguj Reakcja

Maria i Jan Peszkowie byli gośćmi „Nie mam pytań” w związku z premierą książki „Naku*wiam zen”, w której w bardzo szczery sposób opowiadają o swojej relacji. W programie Szymona Majewskiego ojciec i córka nawiązali do łączących ich więzi. Zdradzili m.in., że są naturystami i chodzą po domu nago.

Maria Jan Peszkowie Nie mam pytań Radio ZET
fot. Radio ZET

Maria i Jan Peszkowie gościli w „Nie mam pytań”, niedzielnym programie Szymona Majewskiego na antenie Radia ZET. Piosenkarka wydała niedawno książkę, w której znalazły się niezwykle szczere rozmowy z jej ojcem.

„Hit na Mundial” w Radiu ZET. Pomóż nam stworzyć kolejną zwrotkę piłkarskiego przeboju

Maria i Jan Peszkowie chodzą po domu nago. Szczere wyznanie w Radiu ZET

Maria i Jan Peszkowie otworzyli się w rozmowie z Szymonem Majewskim i nawiązali do książki „Naku*wiam zen”. Jak sami przyznali, nie traktują jej jako czegoś w rodzaju katharsis.

Okropnie źle znosimy powagę. Jesteśmy zlepioną razem kupą wariatów. Trudno nas czasami uchwycić w naszych opiniach. Czasami mówimy rzeczy szalenie niepopularne, niepoprawne politycznie, społecznie, moralnie – mówi słynny aktor.

Ściągamy gacie. To jest bardzo charakterystyczna cecha Peszków. Publicznie ściąganie gaci i pokazywanie: „Patrzcie, jesteśmy tacy jak wy i nie ma w tym nic zdrożnego” – dodała Maria.

Jesteśmy podobnie zbudowani. Nie różnimy się szczególnie – stwierdził gość „Nie mam pytań”.

Redakcja poleca

W gaciach się różnimy – odpowiedziała piosenkarka i przyznała, że nawet ostatnio widziała ojca nagiego: "Fantastyczna forma. Wrócił z wakacji w Chorwacji opalony jak młody bóg. Zawsze sobie pokazujemy gołe tyłki, kto się jak opalił, bo rodzinnie jesteśmy naturystami. Zadziwiające jest to, jak temat nagości ciągle wzbudza zainteresowanie. U nas w domu po prostu egzystuje się na golasa".

Nawiązując do tematu prowadzący „Nie mam pytań” stwierdził, że męskie genitalia są brzydkie. Wokalistka nie zgodziła się z tymi słowami.

Ptaszki są cudowne. Nie ma brzydkich. One też kryją tajemnicę. Dopiero w pełnym locie każdy ptak rozpościera skrzydła.

Poniżej nagranie wideo z pełną rozmową z Marią i Janem Peszkami w "Nie mam pytań":