Obserwuj w Google News

Kamil Nosel wkręca w wakacje polskie gwiazdy! Ekskluzywne wkręty już od 14 lipca

2 min. czytania
13.07.2023 16:03
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat słynie z wkręcania Polaków na antenie Radia ZET. W te wakacje postanowił iść o krok dalej i spróbować wkręcić także znane polskie gwiazdy. Czy uda mu się to zrobić? Przekonasz się już 14 lipca. Premiera pierwszego wkrętu w piątek po godz. 7:30 tylko w Radiu ZET!

Kamil Nosel Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel to specjalista od wkrętów. Potrafi wcielić się w różne postaci - Bebzon Bożenę, Łupież Agatę czy Fiszbinę Halinę. Zawsze wie, jak podejść naszych słuchaczy i sprawić, aby uwierzyli często w bardzo zaskakujące historie. Czy znane polskie gwiazdy także da się wkręcić? Prezenter Radia ZET postanowił podjąć to wyzwanie.

Redakcja poleca

Kamil Nosel wkręca w wakacje polskie gwiazdy. Od 14 lipca w Radiu ZET

Już od piątku, 14 lipca ekskluzywne wydania wkrętów Kamila Nosela. Przez całe wakacje nasz prezenter będzie wkręcał nie tylko twoich najbliższych, ale także popularne polskie gwiazdy. Gwarantujemy, że takich historii jeszcze nie słyszałeś...

Premiera wkrętów z udziałem gwiazd w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45. W pierwszym odcinku usłyszycie, jak Kamil Nosel wkręca jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. O kim mowa? Słuchaj uważnie Radia ZET!

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Kamil Nosel Radio ZET
fot. Radio ZET

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA