Obserwuj w Google News

Jerzy Owsiak w niedzielę w Radiu ZET. Będzie gościem „Nie mam pytań” po godz. 17:00

1 min. czytania
20.01.2023 09:53
Zareaguj Reakcja

Jerzy Owsiak pojawi się w „Nie mam pytań”. Założyciel i prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opowie słuchaczom o tegorocznym finale WOŚP, który zbliża się wielkimi krokami. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę po godz. 17:00. 

Jerzy Owsiak Radio ZET
fot. Radio ZET

Jerzy Owsiak gościem Radia ZET w niedzielę. Wywiad w „Nie mam pytań”

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 29 stycznia. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu dla szpitali pozwalającego na przyspieszenie diagnostyki zakażeń i skuteczną walkę z sepsą. O WOŚP i nie tylko Jerzy Owsiak opowie w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Jurkiem Owsiakiem w niedzielę, 22 stycznia w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

Redakcja poleca

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać niedawnego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Ewy Błaszczyk: