Obserwuj w Google News

„Chcę mieć już dom. Potrzebuję stabilizacji”. Daria Zawiałow z nowym singlem w Radiu ZET

2 min. czytania
18.08.2023 21:00
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow podbiła nasze serca przebojem „FIFI HOLLYWOOD”. W piątek wokalistka zaprezentowała najnowszy utwór „Z Tobą na chacie”, o którym opowiedziała słuchaczom Radia ZET. O czym jest kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu?

Daria Zawiałow Radio ZET
fot. Radio ZET

Daria Zawiałow ma na swoim koncie kilka wielkich przebojów, m.in. „Hej Hej!”, „Za krótki sen”, „Punk Fu!”, a ostatnio również „FIFI HOLLYWOOD” i „Złamane serce jest OK”, które promują zbliżający się wielkimi krokami nowy krążek piosenkarki. Teraz pora na kolejny singiel.

Redakcja poleca

Daria Zawiałow z nowym singlem "Z Tobą na chacie" w Radiu ZET

"Napisałam ten utwór bazując na moich doświadczeniach, tuż po tym jak wróciłam z najlepszego wypadu mojego życia w 2022 roku. Wtedy też odkryłam fantastyczną nowojorską knajpę, w której serwują bajeczne Katsu Curry. Podczas kręcenia klipu do „Z Tobą na chacie” - 3 tygodnie temu - wraz z całą ekipą produkcyjną, wybraliśmy się tam na szamę. Los tak chciał, że zupełnie przypadkowo, zrobiliśmy tam z Karolem okładkę do tego numeru" – napisała Daria na Instagramie.

Oglądaj

O nowym singlu „Z Tobą na chacie” piosenkarka opowiedziała również w Radiu ZET, gdzie świętowaliśmy jej 31. urodziny. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim podzieliła się pewną refleksją na temat swojego obecnego życia.

– Kończę 31 lat. Wydaje mi się, że jestem na takim etapie w swoim życiu, że chcę mieć już dom. Potrzebuję stabilizacji, chciałabym trochę wyhamować i odpocząć. Mówię oczywiście o życiu prywatnym, a nie zawodowym. O tym jest ten numer. Bazując na moich doświadczeniach z ostatniego roku, mam tylko takie przemyślenie w głowie. To jest ten moment. (…) Całe życie zapierałam się rękami i nogami, że nigdy nie będę mieszkać w domu. Nie przepadałam za dużymi przestrzeniami. Muszę być w środku miasta. Będę na zawsze mieszkać w mieszkaniu. A teraz… To jest piosenka dla trzydziesto- i czterdziestolatków, którzy wylewają fundamenty – powiedziała Zawiałow na naszej antenie.

Nowa płyta Darii Zawiałow ukaże się już w październiku i będzie podzielona na tajemnicze rozdziały. Nad nowymi utworami artystka pracuje z producentem Bartoszem Dziedzicem, który pomógł m.in. w stworzeniu krążków „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło.

Pełna rozmowa z Darią Zawiałow w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Oglądaj

Nie przegap