Obserwuj w Google News

bryska podbije zagranicę? Tak brzmi jej międzynarodowy singiel „California Boy (jjjerk)”

1 min. czytania
05.05.2023 10:41
Zareaguj Reakcja

bryska rozpoczyna trzeci rok swojej kariery i jest gotowa na kolejne wyzwania. Autorka przeboju „kraksa” ma dla swoich fanów coś wyjątkowego – anglojęzyczny utwór „California Boy (jjjerk)”, który zapowiada serię międzynarodowych singli artystki. Czy bryska już wkrótce podbije cały świat? Premiera piosenki na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 20:00.

bryska
fot. mat. prasowe

bryska zdecydowanie nie zwalnia tempa. W ostatnim czasie artystka podbiła serca słuchaczy radiowym przebojem „kraksa” i trasą „Nasze LOVESTORY Tour”, ale już jest gotowa, aby otworzyć kolejny rozdział.

„TAZOSy”, czyli Dawid Podsiadło wraca do dzieciństwa. Premiera w Radiu ZET

bryska – „California Boy (jjjerk)”. To jej międzynarodowy singiel

„California Boy (jjjerk)” to pierwszy z serii międzynarodowych singli, które bryska planuje zaprezentować w tym roku. Jak czytamy w opisie piosenki, w takiej elektronicznej wersji nie mieliśmy jeszcze okazji usłyszeć artystki.

Czy to początek wielkiej międzynarodowej kariery młodej piosenkarki? Anglojęzyczne utwory bryskiej wydaje niemiecki label Guesstimate. Wytwórnia wydała już m.in. przebój „Samba” YouNotUs, gdzie gościnnie pojawiła się polska wokalistka.