Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska gotowa na Polsat SuperHit Festiwal? „Czuję się tutaj przepięknie”

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
26.05.2023 14:25
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Chylińska przygotowuje się do Polsat SuperHit Festiwal 2023 pod patronatem Radia ZET. Spotkaliśmy ją tuż po próbie do występu w Sopocie. Czy jest gotowa na wieczorne show? – Czuję się tutaj przepięknie. Kocham Operę Leśną – mówi wokalistka. Start festiwalu już o godz. 20:00.

Agnieszka Chylińska
fot. VIPHOTO/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się w dniach 26-28 maja. Już od 20 lat Polsat zaprasza widzów na wielkie święto muzyki w Operze Leśnej. Podczas jubileuszowej edycji wystąpi plejada gwiazd, a najciekawsze informacje o festiwalu usłyszycie w Radiu ZET, który jest patronem medialnym.

Redakcja poleca
Polsat SuperHit Festiwal 2023

Agnieszka Chylińska tuż przed Polsat SuperHit Festiwal 2023: „Czuję się tutaj przepięknie”

Agnieszka Chylińska jest już po piątkowej próbie do Polsat SuperHit Festiwal 2023. Na miejscu jest obecna Magda Barczyk, która miała okazję porozmawiać z piosenkarką tuż po zejściu ze sceny.

Czuję się tutaj przepięknie. Zawsze to podkreślam, że biegałam niedaleko stąd dobre 30 lat temu. Jestem w Operze Leśnej, którą kocham. Jako dzieciak zawsze marzyłam, żeby tu wystąpić. Jestem trzy dni po moich urodzinach. Wczoraj na scenie otrzymałam od mojej ekipy tort i bardzo się ucieszyłam. Muszę powiedzieć, że cudownie jest mieć 47 lat i śpiewać cały czas dla ludzi. Spełniać swoje marzenia. Mam nadzieję, że dzisiaj też pokażę, że jestem osobą szczęśliwą i że cały czas ta energia gdzieś tam jest.

Paweł Domagała gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2023. Zdradził, co zaśpiewa w Sopocie

Gwiazda zdradziła również w Radiu ZET, co zaśpiewa w piątkowy wieczór. Widzowie usłyszą utwory „Drań”, „Jest nas więcej”, a także dobrze znany z naszej anteny przebój „Kiedyś do Ciebie wrócę”.

 Pokrył się potrójną platyną. Szczerze mówiąc, jestem kiepska jeśli chodzi o jubilerstwo, ale podobno to oznacza bardzo piękną rzecz, w sumie najważniejszą w tym moim rockandrollowym życiu. Tak bardzo spodobała się słuchaczom ta piosenka.

Agnieszka Chylińska będzie jedną z gwiazd „Koncertu Platynowego”. Swoje przeboje zaśpiewają również Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski, Tribbs, Doda i Smolasty. W piątek odbędzie się również koncert "Radiowy Przebój Roku" - wystąpią Bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool, Oskar Cyms i Sara James. Pierwszy dzień festiwalu to także występy jubileuszowe Dawida Kwiatkowskiego, Bajm i zespołu Mazowsze.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 z Radiem ZET. Kto wystąpi w Sopocie? [ARTYŚCI]