,

Agnieszka Chylińska gotowa na Polsat SuperHit Festiwal? „Czuję się tutaj przepięknie”

Agnieszka Chylińska przygotowuje się do Polsat SuperHit Festiwal 2023 pod patronatem Radia ZET. Spotkaliśmy ją tuż po próbie do występu w Sopocie. Czy jest gotowa na wieczorne show? – Czuję się tutaj przepięknie. Kocham Operę Leśną – mówi wokalistka. Start festiwalu już o godz. 20:00.

Agnieszka Chylińska
fot. VIPHOTO/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się w dniach 26-28 maja. Już od 20 lat Polsat zaprasza widzów na wielkie święto muzyki w Operze Leśnej. Podczas jubileuszowej edycji wystąpi plejada gwiazd, a najciekawsze informacje o festiwalu usłyszycie w Radiu ZET, który jest patronem medialnym.

Agnieszka Chylińska tuż przed Polsat SuperHit Festiwal 2023: „Czuję się tutaj przepięknie”

Agnieszka Chylińska jest już po piątkowej próbie do Polsat SuperHit Festiwal 2023. Na miejscu jest obecna Magda Barczyk, która miała okazję porozmawiać z piosenkarką tuż po zejściu ze sceny.

Czuję się tutaj przepięknie. Zawsze to podkreślam, że biegałam niedaleko stąd dobre 30 lat temu. Jestem w Operze Leśnej, którą kocham. Jako dzieciak zawsze marzyłam, żeby tu wystąpić. Jestem trzy dni po moich urodzinach. Wczoraj na scenie otrzymałam od mojej ekipy tort i bardzo się ucieszyłam. Muszę powiedzieć, że cudownie jest mieć 47 lat i śpiewać cały czas dla ludzi. Spełniać swoje marzenia. Mam nadzieję, że dzisiaj też pokażę, że jestem osobą szczęśliwą i że cały czas ta energia gdzieś tam jest.

Zobacz także

Gwiazda zdradziła również w Radiu ZET, co zaśpiewa w piątkowy wieczór. Widzowie usłyszą utwory „Drań”, „Jest nas więcej”, a także dobrze znany z naszej anteny przebój „Kiedyś do Ciebie wrócę”.

 Pokrył się potrójną platyną. Szczerze mówiąc, jestem kiepska jeśli chodzi o jubilerstwo, ale podobno to oznacza bardzo piękną rzecz, w sumie najważniejszą w tym moim rockandrollowym życiu. Tak bardzo spodobała się słuchaczom ta piosenka.

Agnieszka Chylińska będzie jedną z gwiazd „Koncertu Platynowego”. Swoje przeboje zaśpiewają również Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski, Tribbs, Doda i Smolasty. W piątek odbędzie się również koncert "Radiowy Przebój Roku" - wystąpią Bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool, Oskar Cyms i Sara James. Pierwszy dzień festiwalu to także występy jubileuszowe Dawida Kwiatkowskiego, Bajm i zespołu Mazowsze.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 z Radiem ZET. Kto wystąpi w Sopocie? [ARTYŚCI]

Logo radiozet Dzieje się