Obserwuj w Google News

Gwiazda "Wielkiej wody" gościem w Radiu ZET. Agnieszka Żulewska w niedzielę w "Nie mam pytań"

1 min. czytania
28.10.2022 14:16

Agnieszka Żulewska pojawi się w „Nie mam pytań”. Gwiazda bijącego rekordy popularności na całym świecie polskiego serialu "Wielka woda" będzie gościem najbliższego odcinka audycji Szymona Majewskiego. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę po godz. 17:00.

Agnieszka Żulewska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Agnieszka Żulewska gościem „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego w Radiu ZET

Agnieszka Żulewska robi obecnie furorę występem w " Wielkiej wodzie", polskim serialu Netflixa inspirowanym wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia w Polsce. Aktorka zasłynęła również rolami w filmach i serialach, m.in. "Chemia", "Rojst", "Ślepnąc od świateł" czy "Demon".

Gwiazda "Wielkiej wody" pojawi się w najbliższą niedzielę, 30 października na antenie Radia ZET, gdzie porozmawia z Szymonem Majewskim. Słuchaj audycji „Nie mam pytań” w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Redakcja poleca

Poniżej możesz posłuchać rozmowy z Małgorzatą Potocką, która gościła ostatnio w audycji "Nie mam pytań":