Obserwuj w Google News

Tak dziś wyglądają córki córki Katarzyny Figury. Koko i Kaszmir są już dorosłe [FOTO]

2 min. czytania
09.02.2022 16:31
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Figura jest mamą dwóch córek: Koko i Kaszmir. Choć gwiazda bardzo mocno chroni swoją prywatność, od czasu do czasu pokazuje latorośli n Instagramie. Dzieci aktorki są już dorosłe. Jak wyglądają?

Katarzyna Figura
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Katarzyna Figura i  Kai Schoenhals doczekali się dwóch córek: Koko i Kaszmir. Jako dzieci Koko i Kaszmir doświadczyły rozpadu związku swoich rodziców. W 2012 roku aktorka wyznała, że jej mąż miał się nad nią znęcać psychicznie i fizycznie.

Zobacz też:  "Chrzciny": Katarzyna Figura nie do poznania w nowej polskiej komedii [ZDJĘCIA]

 Tak dziś wyglądają córki córki Katarzyny Figury. Koko i Kaszmir są już dorosłe [FOTO]

"To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie" - mówiła wtedy Katarzyna Figura.

Sprawa rozwodowa Katarzyny i producenta filmowego ciągnęła się latami. Aktorka oraz jej dzieci bardzo to przeżyły. Gwiazda filmowa razem z pociechami postanowiła przenieść się z Warszawy nad morze. Gwiazda nie ukrywała, że to właśnie w Trójmieście znalazła szczęście.

"To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką. Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe" – powiedziała Rewii znajoma aktorki.

Nad morzem dorastały córki Figury: 20-letnia dziś Koko i 17-letnia Kaszmir. Warto dodać, że aktorka jest również mamą 35-letniego Aleksandra Chmielewskiego ze związku z przedsiębiorcom Janem Chmielewskim. Gwiazda może liczyć w trudnych chwilach na wszystkie trzy pociechy.

Córki Katarzyny Figury prowadzą swoje profile w mediach społecznościowch, na których przedstawiają swoją codzienność. Podobne do słynnej mamy?

Te gwiazdy Hollywood mówią po polsku! [ZDJĘCIA]