Obserwuj w Google News

Mirosław Bem nie żyje. Zmarł uczestnik "Kuchennych rewolucji"

2 min. czytania
10.08.2022 08:21
Zareaguj Reakcja

Mirosław Bem nie żyje. Jak podaje portal lebork24.info, zmarł uczestnik programu "Kuchenne rewolucje". Wcześniej właściciel restauracji "Łebska Chata" został pozwany przez Magdę Gessler.

Nie żyje  Mirosław Bem
fot. Instagram.com/ Mirosław Bem

Mirosław Bem, uczestnik programu "Kuchenne rewolucje" nie żyje. Jak podał portal lebork24.info, zmarł właściciel restauracji "Łebska Chata". Mężczyzna nie miał łatwej relacji z prowadzącą program - Magdą Gessler, która przeprowadziła rewolucję w jego restauracji w 2013 roku.  

Zobacz też:   Kuchenne rewolucje: program bez Magdy Gessler? Rozważano udział znanego aktora 

Mirosław Bem nie żyje. Zmarł uczestnik "Kuchennych rewolucji"

W Łebskiej Chacie zmieniony został wystrój oraz menu. Po sześciu tygodniach Gessler wydała pozytywną rekomendację, natomiast właściciel stwierdził też, że wyraziła zgodę na to, aby zawiesić banery reklamowe oraz ulotki zawierające zdanie "Magda Gessler poleca...". Jak się okazuje, osoby odwiedzające knajpę zaczęły skarżyć się na jakość jedzenia lokalu w Łebie, dlatego Gessler wycofała swoją rekomendację. Gwiazda TVN nie zgodziła się również na promowanie miejsca jej nazwiskiem. Poszła do sądu oraz wydała oświadczenie.

Wtedy restauratorka pisała:

"Używanie mojego nazwiska, przez tę restaurację, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 r. jest nielegalne. Absolutnie nie podpisuję się pod tym, co tam się dzieje. Jeśli ktoś chce się tam wybrać, to ostrzegam, że robi to na własną odpowiedzialność. Tego typu nadużycia, niestety, zdarzają się, za każdym razem. Zajmuje się nimi moje biuro prawne. Procesy potrafią trwać, a ja nie mam na to wpływu".

Jak się również okazuje, właściciel lokalu twierdził, że miał od Gessler zgodę na wspomniane działania związane z restauracją. Gessler postanowiła jednak założyć sprawę do sądu, żądając od Mirosława Bema 100 tysięcy złotych. Kilka lat temu, a dokładnie w 2019 roku prowadząca "Kuchennych rewolucji" wygrała sprawę. Sąd nakazał opublikowanie przeprosin na Facebooku, a także zasądził zadośćuczynienie. Niestety, w marcu tego roku okazało się, że restauracja Łebska Chata spłonęła. Ogień dotknął również sąsiednie budynki, które gasiło ponad 40 zastępów straży pożarnej.

Kurt Cobain
8 Zobacz galerię
fot. East News

‹ wróć