Zamknij

Marianna Schreiber deliberuje o Putinie: "Siła go pociąga. Być może brakuje mu ostrego seksu"

23.02.2022 18:41

Marianna Schreiber w cyklu "Mam tego dość" wzięła na warsztat Władimira Putina. Żona ministra Schreibera pokusiła się o ciekawy wywód na temat przyczyn agresywnego zachowania przywódcy Rosji w polityce międzynarodowej. 

Marianna Schreiber i Władimir Putin
fot. Pawel Wodzynski/East News, Sergey Guneev/SPUTNIK Russia/East News

Marianna Schreiber nie żartowała, gdy w "Top Model" mówiła o tym, że chce zerwać ze stereotypem żony polityka, podkreślmy - prawicowego polityka. Żona ministra PiS Łukasza Schreiber publikuje w sieci gorące sesje, otwarcie wspiera społeczność LGBT i walczy o prawa kobiet. W dodatku protestuje na ulicach przeciwko decyzjom rządu PiS. 

29-letnia pedagog otwarcie komentuje sytuację w swoim małżeństwie, które niejako postawiła na szali, wychodząc z cienia i uderzając w środowisko polityczne jej męża. W sieci spekuluje się, że rozwód Schreiberów jest tylko kwestią czasu, a gwoździem do trumny ma być wstąpienie Marianny Schreiber do Nowoczesnej, do której niedawno powrócił były lider Ryszard Petru. 

Marianna Schreiber podsumowuje Władimira Putina 

Marianna Schreiber powoli wyrasta na gwiazdę mediów społecznościowych - prowadzi profile na Instagramie, TikToku, bloga oraz kanał na YouTube. Niedawno modelka zaangażowała się we współpracę z jednym z tabloidów, który zrobił z niej gwiazdę cyklu "Mam tego dość", gdzie Marianna komentuje bieżące wydarzenia i bez owijania w bawełnę wyznaje, co jej się nie podoba.

W ostatnim odcinku ubrana w kusą "koszulkę nocną" Marianna Schreiber postanowiła nawiązać do ataku Rosji na Ukrainę i przy okazji poopowiadać widzom o Władimirze Putinie. Modelka wysnuła dość zaskakujący wniosek odnośnie dyktatora Rosji, mianowicie zasugerowała, że za agresywnym zachowaniem Putina na arenie politycznej może stać jego frustracja seksualna... 

Najgroźniejszy żyjący terrorysta XXI wieku, przywódca Rosji, który robi wszystko, by rządzić jak najdłużej, strasząc wszystkich wkoło. Imperator, któremu wydaje się, że jest pępkiem świata. Zagadkowe śmierci opozycjonistów to jego chleb powszedni. Jak mały chłopiec bawi się żołnierzykami i nikt nawet na to nie zwraca uwagi. Zajął Krym, zagroził Gruzji, Ukrainie, a niedługo może zagrozić Polsce. W jego kieszeni znajduje się około 200 miliardów dolarów, to są cztery takie boiska z pieniędzmi, jakie pokazywał Donald Tusk. Widać, że siła go pociąga. Może brakuje mu ostrego seksu? Chociaż mniemam, że skoro ma tak duży majątek, to zapewnia go sobie częściej niż można przypuszczać. Jak myślicie, czy gdyby u jego boku stała silna kobieta, być może udałoby się jej pohamować jego władcze i terrorystyczne zapędy? - zastanawiała się przed kamerą wydekoltowana Schreiber.

Błyskotliwe? 

Jakimowicz cieszy się z depresji żony Sekielskiego. "Karma wraca"

loader