Obserwuj w Google News

Magda Gessler ucieknie z Polski? Surowo oceniła między innymi kredyty. "Zniewolenie wszelkich uczuć"

2 min. czytania
30.05.2022 16:18
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler nie ukrywa, że czuje potrzebę odpoczynku od Polski. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" skomentowała sytuację w naszym kraju, między innymi kredyty bankowe. Czy restauratorka ma dosyć i wyprowadzi się na stałe?

Magda Gessler
fot. screen: YouTube / Magda Gessler

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek, która doświadczenie i talent połączyła z niezwykle barwną osobowością. Dzięki temu stała się gwiazdą programu " Kuchenne rewolucje" i jedną z czołowych gwiazd stacji TVN. Mimo osobliwych i często kontrowersyjnych metod widzowie pokochali ją i sposób, w jaki stara się pomóc upadającym polskich restauracją. Gessler zadaniem wielu osób w niepowtarzalny sposób tworzy miks artystycznej duszy z umiejętnościami wytrawnej bizneswoman. Nie jest tajemnicą, że 68-latka jest kobietą światową, która zwiedziła już w swoim życiu niejedno egzotyczne miejsce, przez lata mieszkała między innymi w Hiszpanii, często także odwiedza ukochanego Waldemara Kozerawskiego, który na co dzień mieszka w Kanadzie. 

Liczne podróże i możliwość zapoznania się z kulturą i społeczeństwem innych państw z pewnością wpłynęło na to, jak gwiazda "Kuchennych rewolucji" postrzega Polskę. W wywiadzie udzielonym "Wprost" nie ukrywała, że w naszym kraju wiele rzeczy jej się nie podoba. Co więcej, Gessler zasugerowała, że gdyby nie praca w TVN, być może na dobre by się wyprowadziła. Co tak bardzo przeszkadza restauratorce?

Redakcja poleca

Magda Gessler krytycznie o Polsce. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" chce opuścić nasz kraj?

Magda Gessler znana jest z tego, że nie boi się szczerych wypowiedzi, nawet jeśli zawiera w nich solidną dawkę krytyki. W rozmowie z "Wprost" nie szczędziła jej Polsce. Jej zdaniem w krajach takich jak Hiszpania po prostu może żyć się lepiej. Nad Wisłą nie podoba jej się między innymi sytuacja ekonomiczna.

- Są raje, do których można uciec. Moimi są Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie. Panują tam wspaniałe zasady życia. Odpowiedzialność państwa za obywateli jest niezwykła. Poczucie godności ludzkiej istnieje w tamtej części świata mocniej niż u nas. W Polsce człowiek, który wziął kredyt, nie istnieje. Większość ludzi to więźniowie systemów bankowych, które tworzą zniewolenie wszelkich uczuć, emocji oraz poglądów - oceniła surowo.

Magda przyznała, że kiedy tylko może, wyjeżdża z Polski. Nie wyprowadziła się na stałe ze względu na pracę przy "Kuchennych rewolucjach", która jest dla niej bardzo ważna.

- Moja sekta „Kuchennych rewolucji” pomaga mi przeżyć to, co się dzieje w naszym kraju. W momencie, gdy kończę zdjęcia, uciekam. Czuję potrzebę odkadzenia, odczadzenia. Poza Polską nie jestem znana, sławna, nie jestem na świeczniku - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że restauratorka jednak pozostanie w naszym kraju i nadal będzie ubarwiać swoją obecnością jeden z najpopularniejszych programów w ramówce TVN.