Obserwuj w Google News

Magda Gessler przeszła metamorfozę? "Mniej kilogramów, mniej włosów"

2 min. czytania
20.04.2021 22:55
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem, którym sprowokowała internautów do dyskusji nad swoim wyglądem. Internauci ocenili, że restauratorka przeszła metamorfozę.

Magda Gessler
fot. Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler jest od lat dobrze znana milionom widzów. Jej hitowy program " Kuchenne rewolucje" od lat jest jednym z najważniejszych elementów ramówki TVN i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

Przez wiele lat swojej obecności w mediach Gessler przyzwyczaiła widzów i swoich fanów do burzy blond loków, którym nieodmiennie jest wierna. Jednak nie trzeba mieć wprawionego oka, by dostrzec, że we wcześniejszych sezonach "Kuchennych rewolucji" na głowie restauratorki włosów było mniej. Z czasem - czupryna fryzura stawała się coraz bardziej gęsta. Czyżby teraz gwiazda zamierzała wrócić do bardziej naturalnego wyglądu? Tak przynajmniej oceniają internauci.

Zobacz także: Kuchenne rewolucje: Właścicielka lokalu zawiodła Magdę Gessler. Padły ostre słowa

Magda Gessler przeszła metamorfozę? "Co ja zrobiłam?"

Na Instagramie Magda Gessler opublikowała swoją nową fotkę, opatrując ją krótkim komentarzem, a dokładniej kontrowersyjnym nieco pytaniem: "Stop. Co ja zrobiłam?".

Niektórzy internauci potraktowali to pytanie jak wyzwanie, by zgadnąć, co Gessler ma na myśli. Pojawiło się sporo komentarzy, że restauratorka wygląda jakby szczuplej. Zdaniem części internautów zdecydowanie schudła. Inni przekonują, że zrobiła też coś z włosami.

"Wiele Pani zrobiła, wiele dobrego. Zmieniła Pani świadomość nie tylko zarządzających branżą gastronomiczną. A wizualnie zmieniła Pani zaczesanie grzywki i lekko ją podniosła. Jakkolwiek, cokolwiek - piękno i niepowtarzalność płynie z wnętrza", "Schudla Pani, widać", "Schudła Pani?", "Włosów jakby mniej i to jest piękne, kilogramów również, wygląda Pani cudownie" - komentują zachwyceni internauci, racząc gwiazdę "besosami".

Czy rzeczywiście gwiazda przeszła metamorfozę, a może jest to nietypowa zapowiedź jakiegoś tajemniczego projektu?

RadioZET.pl/AS