Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek śledzona przez stalkera. „Wiele razy czułam się zagrożona”

1 min. czytania
20.09.2022 11:13
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek ostatnio przyznała, że miała stalkera i była śledzona. Mężczyzna zagrażał także jej rodzinie. Celebrytka zdradziła, czy zgłosiła sprawę na policję.

Karolina Pisarek
fot. East News

Karolina Pisarek szerszej publiczności dała się poznać, gdy wzięła udział w programie „ Top Model”. Chyba nikt nie spodziewał się, że z czasem gwiazda zacznie wzbudzać tyle kontrowersji. Udział Karoliny w show „ Twoja twarz brzmi znajomo” był szeroko komentowany, wiele emocji przysporzyła także „afera kopertowa” i wylewność Karoliny w informowaniu mediów o ilości pieniędzy, które znalazły się w kopertach podarowanych przez gości.

Aktualnie modelka bierze udział w „ Tańcu z Gwiazdami”. Jej występy taneczne zostały niespodziewanie utrudnione przez chorobę Karoliny. Mimo to póki co udaje jej się awansować do kolejnych etapów programu. Po emisji jednego z odcinków Pisarek udzieliła wywiadu Pomponikowi i wyznała, że groził jej stalker.

Redakcja poleca

Karolina Pisarek walczyła ze stalkerem

Modelka nie ukrywała, że prześladowało ją nawet kilka osób, którym udało się dotrzeć także do członków jej rodziny.

- Wydzwaniali do mojej siostry, pisali listy do mojej mamy. Niektórzy przychodzili do agencji i mnie szukali – powiedziała.

Pisarek pytana o to, czy zgłosiła sprawę na policję, odpowiedziała wymijająco. Przyznała natomiast, że czuła się zagrożona.

- Wiem, że zgłasza się takie rzeczy. Ja w tym zamieszaniu tego nie zrobiłam, ale z tego co wiem, zainterweniowała moja agencja. (…) Wiele razy czułam się zagrożona. Ludzie są różni. Niektórzy są przyjacielscy, a inni mniej – skończyła temat modelka.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News