Obserwuj w Google News

Hotel Paradise: Sebastian uległ wypadkowi. Na jego leczenie zebrano pokaźną kwotę

2 min. czytania
14.04.2021 07:45
Zareaguj Reakcja

Sebastian Tokarski brał udział w 3. edycji show "Hotel Paradise". Niestety, w jednym z odcinków mężczyzna upadł na posadzkę i stracił przytomność. Tokarski musiał wrócić do Polski, aby przejść skomplikowaną operację. Basia Pędłowska postanowiła pomóc koledze i zorganizowała zbiórkę na jego leczenie. Zebrano już pokaźną kwotę.

Sebastian Tokarski
fot. Materiały prasowe

Sebastian Tokarski, podobnie jak pozostali uczestnicy w programie "Hotel Paradise", korzystał z uroków życia. Niestety, w jednym z odcinków mężczyzna upadł na posadzkę i stracił przytomność. Sebastian miał wybity bark i musiał wrócić do Polski, aby przejść poważną operację.

Zobacz też:  Hotel Paradise: Widzowie wściekli na Luizę po Rajskim Rozdaniu. "Po trupach do celu"

Hotel Paradise: Sebastian uległ wypadkowi. Na jego leczenie zebrano pokaźną kwotę

"Wycięto jeden centymetr obojczyka, przewiercono go wraz ze stawem kruczkowym i wpuszczono przez niego metalowy drut z dwiema blachami" - mówił Sebastian na Instagramie.

Pomóc Sebastianowi postanowiła koleżanka z programu - Basia Pędłowska, która zorganizowała w sieci zbiórkę na jego leczenie.

"W programie stracił swoje zdrowie, pracę, pasję oraz możliwość dalszego rozwoju. Jest to młody mężczyzna, który ma całe życie przed sobą i wiele dobrego może jeszcze zrobić na tym świecie" - podkreślała uczestniczka "Hotelu Paradise".

Cel zbiórki to 25 tysięcy złotych. Jak się okazuje, kwotę udało się zebrać w niecałą dobę.

"Kochani, bardzo wam dziękuję za taki odzew jeśli chodzi o pomoc w zbiórce. Na ten moment zakończymy, ponieważ udało nam się zebrać część na wstępne leczenie i mamy nadzieję, że taka kwota na ten moment wystarczy, a jest masa ludzi, którzy tak samo potrzebują naszej pomocy. Jesteście cudowni" - napisała na Insta Stories uczestniczka show.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET