Zamknij

Hotel Paradise: Widzowie wściekli na Luizę po Rajskim Rozdaniu. "Po trupach do celu"

30.03.2021 10:50

"Hotel Paradise" wzbudza ogromne emocje. W ostatnim odcinku reality show wydarzyło się coś, czego widzowie nie mogli się spodziewać. Luiza, która otrzymała immunitet, rozbiła związek Basi i Krystiana, przez co wyrzuciła konkurentkę z programu.

Hotel Paradise Luiza
fot. Materiały prasowe TVN7 Hotel Paradise

"Hotel Paradise" to jeden z najchętniej oglądanych randkowych reality show w Polsce. Program od początku wzbudza wiele skrajnych emocji. Ostatni odcinek był dowodem na to, że widzowie mogą spodziewać się wszystkiego. Podczas Rajskiego Rozdania uczestniczka, która otrzymała immunitet - Luiza - rozbiła najmocniejszy związek z tej edycji. Nic dziwnego, że w programie znów polały się łzy.

Luiza postanowiła wykorzystać bezpieczeństwo, jakie daje jej immunitet i namieszała w przebiegu odcinka. Podczas Rajskiego Rozdania uczestniczka podeszła do Krystiana, który prawie od początku tej edycji związany był z Basią. Nawet prowadząca reality show Klaudia El Dursi nie potrafiła ukryć swojego zaskoczenia taką zmianą.

Zobacz także: Hotel Paradise: Nowy uczestnik programu całkiem nago. Zaskoczył wszystkich już na starcie

Hotel Paradise: Luiza rozbiła najtrwalszy związek na Rajskim Rozdaniu

Luiza stwierdziła, że postanowiła odebrać Basi partnera dla jej bezpieczeństwa. Z tym stwierdzeniem nie zgodził się Krystian, który uważa, że wystarczająco troszczył się o swoją partnerkę.

- Basia zasługuje na faceta, który będzie stał za nią murem. To jest złota kobieta. Widzę chemię z twojej strony - zwróciła się do koleżanki - ale z jego nie. Przykro mi się robi, jak ona się stara o Krystiana. Przykro mi, że Krystian nie docenia tego, jaką ma obok wspaniałą osobę - tłumaczyła swoją decyzję uczestniczka.

- Jestem w totalnym szoku, Luiza mnie nie zna tak, jak Basia, która wie, że nie okazuję emocji wylewnie. Nie uważam, że nie staram się o Basię, po prostu nie zostałem nauczony okazywania uczuć - odpowiedział Krystian.

Zobacz także: Klaudia El Dursi poinformowała o stanie syna. Chłopiec niedawno trafił do szpitala

Basia nie chciała komentować decyzji podjętej przez Luizę na Rajskim Rozdaniu. Podczas pożegnania była jednak wyraźnie przybita i nie mogła powstrzymać łez. Widzowie komentujący na profilu instagramowym programu "Hotel Paradise" twierdzą, że zachowanie Luizy było okrutne.

- Argumentacja Luizy była żenująca. Słaba aktorka.

- Nikt jej nie chciał, to wyrzuciła szczęśliwą dziewczynę... Ot taka bezinteresowna zawiść...

- Luiza po trupach do celu, powinna Olkę wyje... bo jest fałszywa, knuje intrygi i ciągle manipuluje innymi... Basia była najprawdziwsza w tym sezonie... - oceniają fani programu.

Co sądzicie?

loader