Obserwuj w Google News

Halina Mlynkova jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się dziecka z nowym partnerem

2 min. czytania
04.05.2021 07:50
Zareaguj Reakcja

Halina Mlynkova spodziewa się dziecka z Marcinem Kindlą. Była wokalistka Brathanków potwierdziła radosną nowinę o ciąży w "Pytaniu na śniadanie". 

Halina Mlynkova
fot. Jan Bielecki/East News

Halina Mlynkova przed rokiem potwierdziła rozstanie z Leszkiem Wronką, którego poślubiła w 2015 roku. Była gwiazda Brathanków nie chciała zdradzić, co było przyczyną odejścia od producenta muzycznego i byłego menedżera Ewy Farnej, lecz w jednym z wywiadów wyznała, że miała poważne podstawy do zakończenia związku. 

Ja bardzo długo ostrzegam. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem. A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział - zwierzała się w rozmowie z Agatą Młynarską. 

Halina Mlynkova opowiedziała o trudnym porodzie syna. "Gdyby nie lekarze, nie byłoby nas"

Halina Mlynkova jest w ciąży z nowym partnerem 

Halina Mlynkova znalazła pocieszenie u boku Marcina Kindli, wokalisty i autora piosenek. Do tej pory para unikała rozgłosu i nie pokazywała się w mediach społecznościowych. W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" Halina Mlynkova nieoczekiwanie poinformowała, że razem z ukochanym spodziewają się dziecka. 

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecieMyślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku - powiedziała przed kamerami wokalistka. 

Halina Mlynkova nie wyjawiła szczegółów odnośnie płci dziecka i miesiąca ciąży. Będzie to drugie dziecko byłej gwiazdy Brathanków. Z małżeństwa z Łukaszem Nowickim piosenkarka ma 17-letniego syna Piotra. Małżeństwo z prezenterem "Pytania na śniadanie" rozpadło się po dziewięciu latach w 2012 roku.