Obserwuj w Google News

Członek One Direction w teledysku z byłą gwiazdą Disneya [WIDEO]

Redakcja
1 min. czytania
07.11.2017 16:57
Zareaguj Reakcja

Liam Payne prezentuje swój kolejny teledysk, w którym gościnnie pojawia się Bella Thorne – amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka.

Członek One Direction w teledysku z byłą gwiazdą Disneya [WIDEO]
fot. Youtube (LiamPayneVEVO)

„Bedroom Floor” to kolejny, obok dobrze znanego już „Strip That Down”, solowy singiel Liama Payne'a zapowiadający jego debiutanckie dzieło. Nowy utwór powstał przy współpracy m.in. z Charliem Puthem, którego słuchacze Radia ZET znają dobrze z przeboju „Attention”.

W teledysku członka zespołu One Direction występuje gościnnie Bella Thorne. 20-latka zdobyła dużą popularność dzięki głównej roli w serialu "Taniec rządzi", który był emitowany na antenie Disney Channel.

Liam Payne i jego solowa kariera

Zespół One Direction zawiesił działalność w 2015 roku. Od tamtego czasu członkowie grupy postanowili skupić się na swoich solowych karierach. Zayn Malik, Harry Styles i Niall Horan wydali już bardzo dobrze przyjęte przez krytyków albumy. Louis Tomlinson jest w trakcie prac nad pierwszym wydawnictwem.

Podobnie jak Liam Payne. 24-letni gwiazdor One Direction podbił listy przebojów ze swoimi platynowym już singlem „Strip That Down”. Utwór zapowiada debiutancką płytę artysty. Payne przyznał jednak, że krążek będzie dużo bardziej różnorodny i nie będzie skupiał się wokół jednego gatunku muzycznego.

RadioZET.pl/PK