Obserwuj w Google News

Trwa tydzień polsko-czeski w Radiu ZET. Już w piątek mecz z Czechami

2 min. czytania
17.11.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

Już w najbliższy piątek mecz Polska-Czechy, który odbędzie się w Warszawie i będzie ostatnim spotkaniem naszej reprezentacji w eliminacjach Euro 2024. Z tej okazji zapraszamy na tydzień polsko-czeski na antenie Radia ZET. Nie zabraknie szybkiej nauki języka czeskiego, bitwy najsłynniejszych produktów gorących czy gorących przedmeczowych rozmów.

Tydzień polsko czeski Radio ZET
fot. Radio ZET

To będzie wyjątkowy tydzień w Radiu ZET. Przez kilka dni na naszej antenie słuchacze będą mogli poznać bliżej naszych południowych sąsiadów i jednocześnie ostatnich rywali w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy 2024. Mecz Polska-Czechy odbędzie się już w piątek, 17 listopada na PGE Narodowym w Warszawie.

Redakcja poleca

Tydzień polsko-czeski na antenie Radia ZET

Gwarantujemy, że tydzień polsko-czeski na antenie Radia ZET będzie pełen zabawy. Zadbają o to na pewno nasi prowadzący. Ekipa „Dzień Dobry Bardzo” pilnie uczy się języka czeskiego pod okiem słynnej tancerki Lenka Klimentowej. W dniu meczu Marek Starybrat, Kamil Baleja i Bartosz Gajda poprowadzą także specjalne wydanie swojego porannego programu, gdzie pojawi się prezenter z popularnej czeskiej stacji radiowej.

A co będzie się działo w „Szczycie wszystkiego”? Marcin Sońta i Michał Korościel są gotowi na prawdziwą bitwę polsko-czeską. Reksio czy Krecik? Polski kotlet schabowy, a może czeski smażony ser? Słuchaj audycji codziennie po 15:00.

To jednak nie koniec atrakcji. W czwartkowym programie „Lubię to!” pojawią się twórcy kanału Foot Truck. Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski podzielą się ze słuchaczami Radia ZET i użytkownikami TikToka swoimi przemyśleniami tuż przed meczem Polaków z Czechami. W dniu meczu Mateusz Ptaszyński poprowadzi swoją audycję prosto spod stadionu, gdzie porozmawia z kibicami i naszym specjalnym wysłannikiem na PGE Narodowym.

Nie przegap