Obserwuj w Google News

Tomasz Schuchardt o propozycjach matrymonialnych od mężczyzn. "Mówili, że jestem handsome i sexy"

2 min. czytania
21.02.2023 10:35
Zareaguj Reakcja

Tomasz Schuchardt podbił serca widzów rolą w „Wielkiej wodzie”. Jak się okazuje, nie tylko polskich. Serial Netflixa cieszył się tak dużą popularnością także poza granicami naszego kraju, że aktor zaczął dostawać propozycje matrymonialne… również od mężczyzn. Jak zareagował na to Tomasz Schuchardt? Zdradził w „Nie mam pytań”.

Tomasz Schuchardt w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Tomasz Schuchardt gościł w Radiu ZET. Popularny polski aktor był gościem niedzielnej audycji „Nie mam pytań”, podczas której opowiedział Szymonowi Majewskiemu o swoich najpopularniejszych rolach. Nie mogło więc zabraknąć rozmowy na temat „Wielkiej wody”.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Tomasz Schuchardt w Radiu ZET: „Dostałem dużo propozycji matrymonialnych od mężczyzn”

„Wielka woda” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali w historii Netflixa. W produkcji inspirowanej wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia w Polsce wystąpiła plejada polskich gwiazd, m.in. Agnieszka Żulewska, Tomasz Kot, Ireneusz Czop, Anna Dymna i Tomasz Schuchardt.

Gość „Nie mam pytań” zdradził, że popularność serialu na całym świecie sprawiła, iż aktor zaczął dostawać propozycje matrymonialne. Co ciekawe, również od mężczyzn.

Tomasz Schuchardt nigdy nie zagra u Patryka Vegi? „Mam inne wyobrażenie filmu”

Przez to, że była to międzynarodowa produkcja i Netflix pokazał to potem na całym świecie, dostałem dużo propozycji matrymonialnych nawet od chłopaków z Brazylii – mówi Schuchardt w Radiu ZET i dodaje: „Były jakieś fotki. Ładne chłopaki. Powiedzieli, że jestem handsome i sexy, a wiemy, jak wyglądam w „Wielkiej wodzie” (śmiech). Więc jeśli Polacy mają cokolwiek do swojej urody, to niech się nie poddają. W serialu byłem typowym wąsatym, nalanym chłopem”.

Pełna rozmowa z Tomaszem Schuchardtem dostępna jest poniżej: