Obserwuj w Google News

Ruszyła sprzedaż biletów na trzy koncerty Taylor Swift w Polsce

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
12.07.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Taylor Swift wystąpi w Polsce. Jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki zagra aż trzy koncerty na PGE Narodowym w Warszawie w sierpniu 2024 roku. W środę o godz. 12:00 rozpoczzęła się sprzedaż biletów na te wydarzenia. Na wszystkie koncerty Taylor Swift w Polsce zaprasza Radio ZET i Alter Art.

Taylor Swift Polska Warszawa 2024
fot. mat. prasowe

Taylor Swift z trzema koncertami w Polsce! Autorka wielu przebojów i jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie wystąpi aż trzykrotnie w Warszawie w 2024 roku w ramach bijącej rekordy popularności trasy koncertowej „The Eras Tour”. Gościem specjalnym podczas wszystkich koncertów będzie zespół Paramore.

Redakcja poleca
Taylor Swift
Taylor Swift

Taylor Swift w Polsce 2024. Start sprzedaży biletów na koncerty w Warszawie

Sprzedaż biletów na trzy koncerty Taylor Swift w Polsce rozpoczęła się w środę, 12 lipca o godz. 12:00 na stronie internetowej eBilet.pl.

Przypomnijmy, że aby uzyskać dostęp do sprzedaży, należało się wcześniej zarejestrować. Rejestracja zakończyła się w piątek, 23 czerwca. Wszyscy zweryfikowani użytkownicy otrzymali 11 lipca wiadomości e-mail ze szczegółami i unikalnym kodem umożliwiającym dostęp do sprzedaży. Można go użyć tylko raz. Użytkownik może kupić maksymalnie cztery bilety w trakcie jednej transakcji.

Ważna informacja: unikalny kod dostępu nie gwarantuje zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i dostępności miejsc.

Taylor Swift i jej najlepsze piosenki z innymi gwiazdami. Wśród nich słynny duet z Edem Sheeranem

Mikołaj Ziółkowski w Radiu ZET o koncertach Taylor Swift w Warszawie

Mikołaj Ziółkowski gościł w Radiu ZET, gdzie opowiedział o koncertach Taylor Swift w Polsce. Szef agencji Alter Art nie ukrywa, że występ Amerykanki w Warszawie będzie naprawdę wyjątkowy. Trasa „The Eras Tour” jest najbardziej dochodowym tournée w historii USA, a już wkrótce najprawdopodobniej także na świecie.

– Absolutnie wyjątkowe wydarzenie. To nie jest kolejna trasa. To coś na pograniczu popkulturowego fenomenu i zjawiska społecznego. Wiemy, co się dzieje w USA. Wiemy jak wyglądało wprowadzenie biletów do sprzedaży. Ocenia się, że Taylor mogłaby sprzedać około 200 stadionów na tej trasie, a były 52 koncerty. 14 milionów osób próbowało kupić bilety w Stanach Zjednoczonych. (…) To niesamowity koncert. Pokazujący 10 albumów Taylor Swift, przejście przez poszczególne etapy jej kariery. Taylor gra 3 godziny i 15 minut, co jest absolutnie wyjątkowe. Prezentowane są 44 utwory.