Obserwuj w Google News

Radio ZET na wakacjach. Nowa ramówka i mnóstwo atrakcji przez całe lato

2 min. czytania
24.06.2024 10:43

Wystartował sezon wakacyjny w Radiu ZET. Nie od dziś wiadomo, że u nas lato jest pełne atrakcji. Antenowy konkurs „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”, plenerowe akcje nad morzem, najpopularniejsze polskie festiwale, upalne granie, wakacyjny „Gość Radia ZET” i nowa ramówka. Warto spędzić z nami lato!

Agnieszka Kołodziejska Radio ZET
fot. Radio ZET

Radio ZET na wakacjach. Nowa ramówka na lato

Radio ZET gotowe na wakacje pełne atrakcji. Bilguun Ariunbaatar razem z naszymi słuchaczami podbija obecnie Polskę autostopem. Zbieramy już zgłoszenia do naszego kultowego konkursu „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”, w którym przez całe wakacje słuchacze powalczą o 1000 zł na wakacyjną podróż i czerwoną Hondę ZR-V. Nie mogło też zabraknąć zupełnie nowej wakacyjnej ramówki.

Radio ZET nr 1 w moim samochodzie. Wypełnij formularz i zagraj o nową Hondę ZR-V

Michał Korościel i Marcin Sońta zapraszają do słuchania ich porannego programu „Dzień Dobry Bardzo na Wakacjach” (6:00-10:00). O sprawach politycznych, które są niezwykle ważne również w okresie letnim, z najważniejszymi politykami rozmawiać będzie po godz. 8:00 Beata Lubecka w wakacyjnym wydaniu „Gościa Radia ZET”. W ciągu dnia można usłyszeć pełne muzyki pasma „Upalne granie” (10:00-15:00), „Wakacyjna fala” (15:00-19:00), „Lista Przebojów Radia ZET. Lubię to!” (19:00-20:00) i „Lubię to” (20:00-23:00).

Weekendy z Radiem ZET zapowiadają się równie znakomicie dzięki audycjom „Dzień Dobry Bardzo na Wakacjach” (6:00-10:00), „Wakacyjna fala” (10:00-15:00), „Upalne granie bez cienia mówienia” (15:00-20:00), „PartyZETka” (piątek i sobota, 20:00-23:00) i „Radio ZET na wakacjach” (niedziela, 20:00-23:00).

Radio ZET słynie z tego, że pojawia się najlepszych muzycznych wydarzeniach. Nie inaczej jest także teraz. Nasza stacja rozpocznie lato razem słuchaczami i najpopularniejszymi gwiazdami muzyki na Open’er Festival 2024, gdzie będziemy obecni z naszym studiem i programem festiwalowym. Ekipę Radia ZET będzie można spotkać również na Earth Festival Uniejów i "Lato ZET" w Lisowicach w gminie Koluszki. Swoje plenerowe studio stacja będzie miała również podczas Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku oraz będzie obecne na Red Bull Konkurs Lotów w Gdyni. Muzycznym podsumowaniem sezonu będzie telewizyjny koncert „Przebój lata Radia ZET i Polsatu”.

Nie od dziś wiadomo, że aktywny wypoczynek to świetny sposób na udane wakacje. Dlatego też zapraszamy na naszą akcję „A może nad morze z Radiem ZET” na najpopularniejszych bałtyckich plażach. Start już 12 lipca. Nasza stacja odwiedzi Krynicę Morską, Pobierowo, Władysławowo, Łebę, Międzyzdroje oraz Mielno.

Redakcja poleca