Obserwuj w Google News

Gorące nowości w Radiu ZET: Oskar Cyms, FAST BOY & Topic i Metro Boomin & The Weeknd

2 min. czytania
06.03.2023 13:12

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od coraz popularniejszego Oskara Cymsa, autorów wielkiego hitu „Bad Memories”, czyli duetu FAST BOY oraz Metro Boomina, który zaprezentował utwór z The Weeknd i 21 Savage.

Oskar Cyms
fot. mat. prasowe

Oskar Cyms – „Nic więcej”

„Nic więcej” to kolejny singiel Oskara Cymsa. Piosenkę promuje oficjalny teledysk utrzymany w klimacie retro. Okazuje się, że artysta jest wielkim fanem lat osiemdziesiątych.

Uwielbiam taki klimat. U nas organizowało się osiemnastki na salach, a nie w klubach. Zawsze tańczyliśmy i bawiliśmy się do piosenek z lat osiemdziesiątych. Najlepiej się do nich imprezowało. Jakoś tak pozostało mi to w serduchu. (…) To dla mnie ciekawa ścieżka. Podoba mi się tworzenie w tym klimacie, ale zaznaczam, że nie wszystkie moje utwory będą w ejtisowym brzmieniu – mówi w Radiu ZET.

FAST BOY & Topic – „Forget You”

FAST BOY to berliński duet, który podbił serca słuchaczy Radia ZET przebojem „Bad Memories”. Felix i Lucas zaprosili tym razem do współpracy Topica. Niemiecko-chorwacki producent współpracował już m.in. z Becky Hill, Bebe Rexha i Clean Bandit.

Piosenka „Forget You” opowiada o zmaganiach z ponownym zakochaniem oraz próbie zapomnienia o wyjątkowej osobie.

Metro Boomin, The Weeknd, 21 Savage – „Creepin'”

Metro Boomin w grudniu wydał świetnie przyjęty album „HEROES & VILLAINS”, na którym pojawiła się plejada gwiazd, m.in. John Legend, Don Toliver, Travis Scott, A$AP Rocky oraz The Weeknd i 21 Savage.

To właśnie z ostatnią dwójką nominowany do Grammy producent i DJ stworzył utwór „Creepin’”, który sampluje wielki przebój „I Don’t Wanna Know” z 2004 roku autorstwa Mario Winansa, Enyi i P. Diddy’ego.

Metro Boomin ma już na swoim koncie udaną współpracę z The Weeknd. Razem stworzyli przebój „Heartless”, a także kilka utworów z płyty „After Hours”. Po drodze połączył również siły z 21 Savage na przebojowym „Savage Mode” (2016) i jego następcy z 2020 roku, „SAVAGE MODE II”.