Obserwuj w Google News

Alok & The Chainsmokers, Robin Schulz i “Całkiem nowa bajka”. Muzyczne nowości w Radiu ZET

2 min. czytania
20.11.2023 12:06
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Aloka i The Chainsmokers, Robina Schulza, a także wyjątkowego projektu polskich artystów, który zaprezentował „Całkiem nową bajkę”. Singiel promuje nową wersję „Akademii Pana Kleksa”.

Całkiem nowa bajka
fot. mat. prasowe / Piotr Tarasewicz

Nowości w Radiu ZET: Całkiem nowa bajka, Alok & The Chainsmokers, Robin Schulz

„Całkiem nowa bajka” – singiel z nowej wersji „Akademii Pana Kleksa”

IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Bedoes 2115 i Sokół, we współpracy z Hotelem Torino, stworzyli zaskakującą wersję kultowej piosenki „Witajcie w naszej bajce”. „Całkiem nowa bajka” to drugi singiel zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową do pierwszej części trylogii „Akademia Pana Kleksa”, która już 5 stycznia wejdzie do kin w całej Polsce.

„To jest sentymentalna podróż. Oglądałem wszystkie części Pana Kleksa. Miałem też, co istotne, ścieżkę dźwiękową na winylu, więc tych wszystkich legendarnych już piosenek słuchałem na gramofonie. Jestem też na ścieżce nowego Pana Kleksa. Dla mnie to jest coś świetnego szczególnie, że tutaj zebraliśmy naprawdę znakomitych artystów” – mówi Mrozu.

Warto dodać, że wszystkie przychody uzyskane z dystrybucji utworu „Całkiem nowa bajka” zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji One Day.

Oglądaj

Alok, The Chainsmokers, Mae Stephens – “Jungle”

Alok, jedna z największych brazylijskich gwiazd i popularny DJ, łączy siły z nagrodzonym Grammy duet The Chainsmokers oraz 20-letnią piosenkarką Mae Stephens.

„Pracowaliśmy z The Chainsmokers nad «Jungle» już od ponad roku i cieszę się, że w końcu znaleźliśmy odpowiednią mieszankę. Mae idealnie do niej pasowała, a reakcja, jaką otrzymaliśmy podczas premiery na Tomorrowland w Belgii, dała nam do zrozumienia, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą końcowy produkt i wystąpimy z nim na całym świecie” – mówi Alok.

Oficjalny teledysk do utworu „Jungle” przedstawia nową wizję ludzkiego doświadczenia z perspektywy obcych. Klip opowiada historię trzech zmiennokształtnych androidów, które lądują w jeziorze. Ścigane przez łodzie i straż, walczą o przetrwanie, kierując się zwierzęcym instynktem. Schronienie znajdują w dżungli. W końcu wtapiają się w tłum na muzycznym festiwalu. Każdy z nich po raz pierwszy doświadcza różnych ludzkich emocji i przyjemności. Klip został nakręcony podczas festiwalu IleSoniq w Montrealu.

Oglądaj

Robin Schulz – „One With The Wolves”

„One With The Wolves” to kolejny singiel promujący najnowszą płytę Robina Schulza „Pink”. Na albumie znalazło się aż 17 utworów, w tym piosenki stworzone wspólnie z m.in. Davidem Guettą, Tomem Walkerem i Dennisem Lloydem.

„Od dwóch lat niecierpliwie czekałem na wydanie "Pink". Ten album jest hołdem dla mojej artystycznej ewolucji i nie mogę się doczekać, aby odsłonić różne wymiary mojej muzyki przed fanami i publicznością na całym świecie. Płyta podsumowuje moją twórczą podróż, a po dwóch latach oczekiwania, wydanie "Pink" jest jak muzyczny powrót do domu” – mówi Robin Schulz.

Oglądaj