,

Nosowska 28 maja w Radiu ZET. Wywiad w "Nie mam pytań" po godz. 17:00

26.05.2023 15:51

Katarzyna Nosowska pojawi się w najbliższej audycji Szymona Majewskiego. W programie „Nie mam pytań” jedna z najbardziej cenionych polskich wokalistek opowie słuchaczom m.in. o swojej najnowszej płycie „DEGRENGOLADA”. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 28 maja po godz. 17:00. 

Katarzyna Nosowska
fot. mat. prasowe / Piotr Porębski

Katarzyna Nosowska 28 maja w Radiu ZET. Wywiad w "Nie mam pytań"

Katarzyna Nosowska nie przestaje zachwycać słuchaczy. Obecna od ponad 30 lat na scenie artystka wydała w maju zupełnie nową płytę „DEGRENGOLADA”. Album powstał we współpracy z producentem Michałem FOXEM Królem. Nie zabrakło też muzycznych gości – Natalii Szroeder i Jakuba Józefa Orlińskiego.

„DEGRENGOLADA” w założeniu mogłaby stanowić inspirację do podjęcia (niemałego, lecz wybitnie korzystnego) indywidualnego wysiłku, by zejść do fundamentu istnienia i metodycznie sprawdzić każdą z wielu warstw, które ponoć składają się na nasz obraz. Po to, by zostawić jedynie prawdę oraz esencję, które (wiem to na pewno) dowodzą naszej niezwykłości. Właściwie to, co chciałabym przekazać słuchaczowi zawiera się w jednym zdaniu: Jesteś gigantem, nie pochylaj głowy, nie dawaj się prowadzić, czuj, żyj i obudź się do prawdy. Już czas – mówi piosenkarka.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Katarzyną Nosowską w niedzielę, 28 maja w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Nikodema Rozbickiego:

Logo radiozet Dzieje się