Obserwuj w Google News

"Niech mówią" przebojem lata Radia ZET i Polsatu. Oskar Cyms zwyciężył w Kielcach

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
27.08.2023 00:36
Zareaguj Reakcja

Za nami niesamowity wieczór w Kielcach z Radiem ZET i Polsatem. Nie zabrakło największych hitów polskich i zagranicznych gwiazd muzyki. Widzowie wybrali także swój ulubiony przebój tegorocznego lata, czyli „Niech mówią” Oskara Cymsa. Działo się!

Oskar Cyms
fot. Radio ZET

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu przeszedł do historii, ale na długo pozostanie w pamięci widzów. Takich wydarzeń się po prostu nie zapomina. Tym bardziej, kiedy prowadzącą jest sama Agnieszka Kołodziejska. Przez kilka godzin bawiliśmy się w rytm najlepszych hitów idealnych na zakończenie wakacji. Zwycięzca tego wieczoru mógł być jednak tylko jeden.

"Niech mówią" Oskara Cymsa przebojem lata Radia ZET i Polsatu

Oskar Cyms nie zwalnia tempa. Zaledwie 23-letni piosenkarz, który ma na swoim koncie już kilka hitów i zwycięstwo „Twoja twarz brzmi znajomo”, po raz kolejny oczarował widzów Polsatu i słuchaczy Radia ZET.

To właśnie jego utwór „Niech mówią” zwyciężył w konkursie na przebój lata, pokonując po zaciętej walce piosenki Smolastego, Krystiana Ochmana, a także pozostałych siedmiu artystów.

Oglądaj

Utwór opowiada o bezgranicznej więzi, która jest w stanie przetrwać nawet koniec świata. Nawet gdy spadnie ostatnia z gwiazd i świat się będzie kończył, pozostaniemy razem, we dwoje, a oni niech sobie mówią co chcą… Jeśli w to nie wierzą, to ich sprawa. Niech się kończy świat, my będziemy ten koniec oglądać jak najciekawszy seans w kinie – mówi artysta.

Tego wieczoru nie mogło też zabraknąć występów gości specjalnych. Swoje największe przeboje zaśpiewali Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski i Sylwia Grzeszczak. Publiczność zgromadzoną w Kadzielni zachwyciły także eurowizyjne gwiazdy, czyli Alessandra i uwielbiana przez miliony słuchaczy Loreen, która w maju tego roku jako pierwsza kobieta w historii triumfowała po raz drugi w Konkursie Piosenki Eurowizji. Szwedka udowodniła w Kielcach swoim wokalem i charyzmą, że zasługiwała na zwycięstwo jak nikt inny.

Koncert Radia ZET i Polsatu, jak i cały festiwal Muzyczne Zakończenie Wakacji 2023, podbił serca widzów. W sobotę stacja zgromadziła ponad 9 procent udziałów w rynku w grupie komercyjnej i była liderem oglądalności w trakcie emisji koncertu, a w niedzielę w trakcie Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej - średnio 17 procent i niemal półtoramilionową widownię! 

Oglądaj