Obserwuj w Google News

Mrozu 30 kwietnia w Radiu ZET. Wywiad z laureatem 5 Fryderyków w „Nie mam pytań” po 17:00

1 min. czytania
28.04.2023 11:13
Zareaguj Reakcja

Mrozu podbił tegoroczne Fryderyki. Wokalista zgarnął aż pięć statuetek, triumfując m.in. w kategoriach „artysta roku” i „utwór roku”. O triumfie na gali i nie tylko opowie naszym słuchaczom  w audycji „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 30 kwietnia po godz. 17:00.

Mrozu Radio ZET
fot. Radio ZET

Mrozu 30 kwietnia w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Mrozu wydał w zeszłym roku płytę „Złote bloki”, która podbiła serca słuchaczy i pokryła się platyną, a przeboje „Za daleko”, „Galácticos” czy „Złoto” robiły furorę na antenie Radia ZET.

Album i promujące go utwory doceniono podczas tegorocznych Fryderyków, gdzie piosenkarz triumfował w kategoriach „artysta roku”, „autor/autorka/team autorski roku”, „utwór roku”, „album roku pop” i „producent/producentka/team producencki roku”. O gali i swojej karierze Mrozu opowie w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Mrozem w niedzielę, 30 kwietnia w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z Cezarym Pazurą: