Obserwuj w Google News

Michał Szczygieł w czwartek w Radiu ZET. Premiera singla „Nowe sytuacje”

1 min. czytania
05.01.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Michał Szczygieł powraca z zupełnie nowym singlem „Nowe sytuacje”. Słuchacze Radia ZET usłyszą go premierowo już w czwartek po godz. 12:00. Wokalista będzie też gościem programu „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra” po godz. 21:00, gdzie opowie Marcinowi Wojciechowskiemu o najnowszej piosence.

Michał Szczygieł
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk @dagsoon

Michał Szczygieł zadebiutował w 2018 roku utworem „Nic tu po mnie” i od tamtej pory świetnie radzi sobie na polskiej scenie muzycznej. Świadczy o tym chociażby sukces singla „Spontan”, który pokrył się już podwójną platyną. Po podbiciu letnich list przebojów hitem „Adrenalina” 23-latek otwiera kolejny rozdział w karierze.

Redakcja poleca

Michał Szczygieł i "Nowe sytuacje". Premiera singla w Radiu ZET

„Nowe sytuacje” to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła, który powstał we współpracy z duetem Liker$ Music, czyli Karolem Serkiem i Pawłem Wawrzeńczykiem. Utwór jest zapowiedzią drugiego albumu artysty - jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

W klipach przy nowej płycie postawiłem na podróże, różne zakątki świata, także dlatego, że to właśnie one mnie teraz kształtują. Chwilę po premierze nowego singla, wylatuję na prawie miesięczną podróż do Azji. Tym razem prywatnie, ale na pewno będę relacjonował swoje przygody w social media. Na pewno wrócę stamtąd z głową pełną przemyśleń i pomysłów – mówi Michał.

Redakcja poleca