Obserwuj w Google News

Margaret, OneRepublic, David Kushner. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

2 min. czytania
09.06.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od specjalistów od wielkich hitów OneRepublic, cieszącego się coraz większą popularnością Davida Kushnera i dobrze znanej Margaret, która wróciła do popu. Nie możesz ich przegapić!

Margaret OneRepublic David Kushner
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Margaret, OneRepublic, David Kushner

Margaret - "Tańcz głupia"

Margaret wraca do popu, ale po raz pierwszy tak wyraźnie nawiązuje do brzmień lat osiemdziesiątych, kiedy królowały charakterystyczne syntezatory. Nowy singiel „Tańcz głupia” to efekt współpracy artystki z producentami KaCeZetem i Bhavem.

Negatywne emocje można wyrzucać z siebie na różne sposoby, ja lubię je wytańczyć. Kiedy coś jest nie tak, zamiast dzwonić do przyjaciółki, żeby jej się wyżalić i pić kolejne wino, po prostu włączam głośną muzę i tańczę – mówi Margaret.

„Tańcz głupia” to pierwsza zapowiedź zupełnie nowej płyty Margaret zatytułowanej „Siniaki i cekiny”, która ukaże się w pierwszej połowie 2024 roku. W tworzenie albumu zaangażował się m.in. Ryan Bickley z Wielkiej Brytanii.

OneRepublic - "RUNAWAY"

„Runaway” to pierwszy singiel OneRepublic od czasów wspomnianego już przeboju „I Ain’t Worried”, który świętował ostatnio rok. Z tej okazji zespół wydał specjalną EP-kę z kilkoma nowymi wersjami wielkiego hitu, w tym duet z Becky G.

W najnowszym teledysku wyreżyserowanym przez Tomása Whitmore’a możemy zobaczyć muzyków m.in. na szczycie kultowego kurortu Marina Bay Sands w Singapurze. Klip został nakręcony podczas ostatniej trasy koncertowej po Azji, w ramach której grupa zagrała w Hongkongu, Manili, Dżakarcie, Singapurze, Kuala Lumpur, Bangkoku, Tajpej i Tokio.

David Kushner - "Daylight"

David Kushner, czyli amerykański piosenkarz i autor tekstów, błyskawicznie zdobywa popularność w Polsce. To efekt najnowszej piosenki „Daylight”, którą wyprodukował Rob Kirwan, twórca wielkiego przeboju „Take Me To Church” z repertuaru Hoziera.

Jak zdradza obdarzony niesamowitym wokalem Kushner, nowy singiel „Daylight” opiera się na biblijnych motywach, które pamięta jeszcze z dzieciństwa, a sam utwór opowiada o „tej części w każdym z nas, którą pociąga mrok, nawet jeśli na ogół kieruje nami światło”.

Używając światła i ciemności, staram się przekazać paradoksalne pragnienie czegoś, co jednocześnie jest dla nas szkodliwe. Podkreślają to słowa piosenki: „Oh I love it and I hate it at the same time, you and I drink the poison from the same vine”. Chciałbym robić rzeczy, które prowadzą do ciemności, ale chciałbym też otaczać się światłem. To moment zrozumienia zawiłości własnych pragnień – mówi wokalista.