Obserwuj w Google News

Zwyciężczyni Eurowizji powraca. Poniedziałkowa premiera "Is It Love" Loreen po 19:00

2 min. czytania
16.10.2023 10:17
Zareaguj Reakcja

Loreen podbiła Europę przebojem „Tattoo”, z którym wygrała Eurowizję 2023. Dwukrotna zwyciężczyni tego konkursu powraca z zupełnie nowym singlem zatytułowanym „Is It Love”. Premiera na antenie Radia ZET już w poniedziałkowej Liście Przebojów Radia ZET „Lubię to!”.

Loreen
fot. mat. prasowe

Loreen, a tak naprawdę Lorine Zineb Nora Talhaoui, jest pierwszą kobietą w historii, która dwukrotnie wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji. Po raz pierwszy artystka zwyciężyła w 2012 roku z wielkim przebojem „Euphoria”. Kolejny triumf nadszedł w 2023 roku podczas konkursu w Liverpoolu, gdzie wygrała z dobrze już znanym z anteny Radia ZET utworem „Tattoo”. Pora na nowym singiel.

Redakcja poleca
2
Bajm

Loreen i nowy singiel „Is It Love”. Premiera w Radiu ZET

„Is It Love” to efekt współpracy Loreen z popularnym producentem Ramim Yacoubem, który ma na koncie współpracę m.in. z Lady Gagą, Britney Spears, Madonną, Arianą Grande, Seleną Gomez czy Celine Dion.

– „Is It Love” powstało jako wynik poszukiwań przejrzystości, to opowieść i medytacja o miłości, która jest jednocześnie głęboka oraz wypełniona dezorientacją. To także urzeczywistnienie myśli, że do stworzenia głębszego zrozumienia samego siebie, musisz zaakceptować dualizm życia, że zniekształcenia i klarowność idą ze sobą w parze i są równie istotne. By doświadczyć głębokiej, prawdziwej miłości, zarówno do samego siebie, jak i innych, musisz zaakceptować oraz doświadczyć głębi bólu.

Oglądaj

Loreen już wkrótce wyruszy w europejską trasę koncertową. Piosenkarka odwiedzi także Polskę – koncert odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Nie przegap
Blanka Radio ZET
14 Zobacz galerię
fot. Radio ZET