Obserwuj w Google News

Jonas Brothers w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Krakowie

Artykuł promocyjny
1 min. czytania
04.08.2023 10:00

Jonas Brothers wystąpią w Polsce. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów zagra koncert w TAURON Arena Kraków w maju 2024 roku. W piątek o godz. 10:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na te wydarzenia. Na koncert Jonas Brothers w Polsce zaprasza Radio ZET.

Jonas Brothers koncert Kraków Polska 2024
fot. mat. prasowe

Jonas Brothers z pierwszym koncertem w Polsce. Amerykański zespół ogłosił właśnie 50 nowych dat koncertowych. W ramach trasy koncertowej „The Tour” grupa łącznie wystąpi w 86 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Dublinie, Sydney, Auckland, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago i… Krakowie. Koncert Jonas Brothers w Polsce odbędzie się 30 maja 2024 roku.

Jonas Brothers w Polsce 2024. Start sprzedaży biletów na koncert w Krakowie

Sprzedaż ogólna biletów na koncert Jonas Brothers w Polsce wystartowała w piątek, 4 sierpnia o godz. 10:00 na stronie internetowej LiveNation.pl.

Trasa „The Tour”, której produkcją zajmuje się Live Nation, rozpocznie się dwoma wyprzedanymi już koncertami na Yankee Stadium 12 i 13 sierpnia. Każdego wieczoru bracia zaprezentują hity pochodzące z wydanych dotychczas pięciu albumów. Nie zabraknie więc największych przebojów, m.in. Sucker”, „Waffle House” czy „Leave Before You Love Me”.

Podczas tournée nie zabraknie wyjątkowej opcji VIP, w której znajdą się różnorodne pakiety dla fanów. Pakiety różnią się od siebie, ale wszystkie obejmują zarezerwowane bilety premium, zaproszenie do pre-show VIP Lounge, specjalnie zaprojektowane upominki VIP Jonas Brothers i wiele więcej. Więcej informacji można znaleźć na vipnation.eu.