Obserwuj w Google News

Długi weekend z Rowerową Wiosną Radia ZET na Pomorzu Zachodnim

Artykuł promocyjny
1 min. czytania
11.06.2023 13:43
Zareaguj Reakcja

Rowerowa Wiosna Radia ZET zawitała na Pomorze Zachodnie. Podczas długiego czerwcowego weekendu pojawiliśmy się w czterech lokalizacjach: Pobierowie, Międzyzdrojach, Kołobrzegu i Darłowie. Nie zabrakło mnóstwa atrakcji, m.in. prawdziwy tor przeszkód, miasteczko rowerowe dla najmłodszych, strefa znakowania jednośladów, a także serwis rowerowy.

Długi weekend z Rowerową Wiosną Radia ZET na Pomorzu Zachodnim
fot. Radio ZET

Jak najlepiej spędzić nadchodzący długi czerwcowy weekend? Oczywiście, że z rowerem i Radiem ZET, które pojawiło się nad polskim morzem z Rowerową Wiosną. To były cztery dni i cztery wyjątkowe lokalizacje z najlepszymi rowerowymi atrakcjami.

Rowerowa Wiosna Radia ZET na Pomorzu Zachodnim

Rowerowa Wiosna Radia ZET na Pomorzu Zachodnim. Pojawiliśmy się w Pobierowie (8.06), Międzyzdrojach (9.06), Kołobrzegu (10.06) i Darłowie (11.06). Podczas naszego wyjątkowego eventu słuchacze Radia ZET i fani rowerów na pewno się nie nudzili.

Atrakcje:

  • miasteczkowe rowerowe dla dzieci ze specjalnym torem i instruktorem, który pokaże najmłodszym, jak bezpiecznie i prawidłowo poruszać się jednośladem
  • test kasków rowerowych
  • strefa znakowania rowerów – bezpieczna jazda to podstawa, w naszej strefie będziesz mógł oznaczyć swój rower odblaskami
  • serwis rowerowy – specjaliści pomogą słuchaczom Radia ZET w drobnych naprawach i przygotowaniu roweru do sezonu
  • zabawy i konkursy z nagrodami rowerowymi

Rowerowa Wiosna Radia ZET. Wygraj pobyt w luksusowym hotelu w Pobierowie

[KONKURS ZAKOŃCZONY]

Marzysz o krótkim wypadzie nad polskie morze? W dniach 8-11 czerwca słuchaj uważnie Radia ZET i wygraj wyjazd weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Linea Mare w Pobierowie. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie poniżej.